Wpis z mikrobloga

@kikiton: Pewnie jakiś kolejny influenser wycięty z tego samego szablonu nad którym spuszczają się wszystkie dzieciaki z podstawówki, tyle tego produkują że nawet tego nie śledzę bo i po co. xD
@karix98: To wolę żyć pod kamieniem niż wiedzieć o każdej mordzie w polskim showbiznesie, gdzie każda z nich to dokładnie to samo beztalencie sztucznie wypromowane przez spore agencje żerujące na młodocianych. To już Szkolna 17 pod kontrolą Srawka jest bardziej ciekawa i moralna.
@karix98: Wystarczy mi samo imię, taka typowa influenserska ksywka. Wystarczy parę powierzchownych wzorców i od razu wiadomo że to chłam dla nizin społecznych, takie Zenki Martyniuki ale dla najmłodszych pokoleń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@karix98: Nie wiem, piosenki Gigi D'Agostino czy Scootera przekazu nie mają a bawię się przy nich znacznie lepiej niż przy jakimkolwiek polskim komercyjnym gównie dla sierot umysłowych ¯\_(ツ)_/¯
  • 0
@supra107: sadzą po takich ksywkach jak wymieniłeś to masz +30 lat i zwyczajnie narzekasz na to co do czego się młodzi bawią sądząc w tym samym czasie że kiedyś muzyka była górnych lotów i jakaś lepsza a to był ten sam syf co teraz tylko po prostu jesteś już na to za stary