Wpis z mikrobloga

Zrobiłem taki leaflet. Zaraz go wrzucę do skrzynek wszystkim sąsiadom. Zarządca mojego bloku jest #!$%@? idiotą albo ma umowę z firmą dezynsekcyjną, bo dał info na tablicy, że za tydzień jest "oprysk na robaki" i myśli że fajrant i pora na CSa. Wynajmuję ludziom mieszkanko w 10 piętrowym wieżowcu, połowa mieszkańców to jakieś dziadki, co w życiu z internetu nie korzystały. Jak nie poinformujesz co trzeba robić, to oczywiście nie zrobią nic, bo nie będą wiedzieli jak, co najwyżej będą pryskać i wyrzucać łóżka w nieskończoność. W przeciągu 5 lat już drugi raz mi się tam pluskwy pojawiły. W żadnym innym mieszkaniu, które mam, nigdy nie było takiego problemu, a tu z zarządcą ewidentnie coś jest nie tak, bo nic nie robi w tym zakresie. Wrzucam ulotkę dla potomności, może się komuś przyda.

#pluskwy #ulotka #leaflet #wspolnotamieszkaniowa #spoldzienia #robaki #dezynsekcja #infestacja #plaga #inwazja #infekcja
zrobmysobierewolucje - Zrobiłem taki leaflet. Zaraz go wrzucę do skrzynek wszystkim s...

źródło: pluskwy

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
Jak nie poinformujesz co trzeba robić, to oczywiście nie zrobią nic


@zrobmy_sobie_rewolucje: z doświadczenia wiem, że nawet jak poinformujesz to też nic nie zrobią. Dużo ludzi odbiera informację o plukwach jako jakaś ujmę dla ich umiejętności zachowania porządku w mieszkaniu i zamiast walczyć z robactwem to zrywają z klatek wszystkie informacje o dezynsekcji i próbują całą sprawę wyciszyć. Życzę powodzenia bo dwukrotnie przechodziłem przez to w wynajmowanych mieszkaniach i niestety w
  • Odpowiedz