Wpis z mikrobloga

Ale głupie te orki same się pchają na pole minowe hehe nie wytrzymie,.... tymczasem mądre szaszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@opalziel: Ale to całkowicie inna sytuacja, bo jak coś takiego robi Ukraina to jest to całkowicie normalne, bo przecież trwa wojna i straty na wojnie są całkowicie normalne xD. Beka była tylko wtedy gdy tak nacierała Rosja, już pomijam że Rosja nacierała podczas błota i musiała trzymać
bioroboty w tej kompani? pierwszy wjeżdża na mine to kolumna stop i kontakt ze sztabem, a nie #!$%@?ą na pole minowe


@thorgoth: Ja rozumiem że można próbować niszczyć miny pojazdami( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale matematycznie się to nie spina 1 mina to 1 uszkodzony pojazd albo zniszczony. Rosja rozłożyła miliony min, nie wiem czy Ukraina będzie miała kilka milionów pojazdów, żeby to rozminować. Ja bym na miejscu
@kikiton to właśnie ci propagandyści o których pisze. Jedni robią to za pieniądze a drudzy z głupoty. Nie wiem co gorsze ¯_(ツ)_/¯
populacja widlarzy zmniejsza sie, a jakies wady?


@john_transvolta: Póki populacja orków też się zmniejsza to nie ma wielu wad. Ale wolałbym żeby rozwiązali swoje bratnie spory trochę szybciej. Nie powinni tyle czasu się sprzeczać w końcu to przecież jedna rodzina.
bioroboty w tej kompani?


@thorgoth: Saszka nie podumał, Poliaki i Janeksy wyślą więcej sprzętu xD a ludzi u nich mnogo bo mężczyźni mają zakaz wyjazdu to wkładka mięsna się zawsze znajdzie

Ja bym na miejscu Ukrainy zmienił taktykę i jednak zaczął używać specjalistycznego sprzętu do rozminowywania.


@Koniasz: Jak ostatnim razem używali to były zdjęcia #!$%@? Leopardów i Bradleyów xD Bo zwiadu lekką piechotą to oni też nie uznają xD Tylko