Wpis z mikrobloga

  • 0
@Aoky @Pearson zgadzam się że jest #!$%@?. W poprzednim easy diament a teraz brąz na razie, ale mało grałem. Tylko że no... zagrałem 3 gry tym samym buildem i 2 razy 8 miejsce i raz 1. Coś jest nie ten teges.
  • Odpowiedz
@Poucz: ja tam d3 z Avg. Rank #3.58 ale nie chodzi o to, teraz w mecie są 2 compy i niby jest więcej augmentów ale gra się ciągle to samo... Wcześniej 7 na 8 ludzi grało tfa a teraz Eza (gj mort)
  • Odpowiedz
@Poucz to że ci nie idzie nie oznacza że jest #!$%@?. Ja uważam wręcz odwrotnie, bo teraz jest różnorodność i tak naprawdę można wszystkim pograć i mieć szansę na top4.
  • Odpowiedz
@Poucz: @Aoky sorki ale jak w tej grze siedzicie w diamencie to wy jesteście słabi a nie koniecznie set ( ͡° ͜ʖ ͡°) poprzedni rzeczywiście chyba najgorszy w historii obok 2 ale teraz duży improve
  • Odpowiedz
@Pearson: meta shurimanow proszę Cię. Jest tyle różnych buildow i różnych rozgałęzień że pisać takie coś to trzeba sie nie znać. Kluczem zawsze była decyzyjność i w co kiedy idziemy a nie forsowanie czegoś.
  • Odpowiedz
@Aoky: na challengerach grają różnie, ja sam wbilem diament grając poro więc według mnie ten ezreal ma małe znaczenie. Wiadomo granie legend z mety daje przewagę ale to nie ma tak dużego znaczenia że jest must have. Jak ktos umie grać to wbije mastera grając poro, a jak ktoś nie umie to mu nawet ezreal nie pomoże, a tryharderzy zawsze beda grali najlepsze legendy nawet jeśli będzie im to zwiększało win
  • Odpowiedz