Wpis z mikrobloga

Tak naprawdę wyglada troska o pamięć historyczną w wykonaniu prawakow. Nie chodzi o potrzymanie pamięci czy o szacunek dla ofiar , ale o ból dupy innych ludzi.

Prawactwo jak wiadomo działa na niskich instynktach, ale myślałem ze chociaż w sprawie Wołynia chociaż będą się potrafili zachować, a oni ordynarnie swoje troglodyckie mordy wycierają tym smutnych i tragicznym tematem.

#ukraina #bekazprawakow #wolyn #neuropa #polska
wanghoi - Tak naprawdę wyglada troska o pamięć historyczną w wykonaniu prawakow. Nie ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 41
możesz wyjaśnić swoją analogie?


@wanghoi: nie oczekuj zbyt wiem od kogoś kto widzi tylko lewactwo i prawactwo xD

piękny szacunek do ofiar wyczyniają neuropki że przy każdym wspomnieniu o wołyniu wyzywają cie od ruskich onuc

jak rozumiem isakowicz zaleski to też ruska onuca co nie


@jozef-dzierzynski: bo pamięć o Wołyniu #!$%@? tak samo jak szacunek do kościoła katolickiego czy Jana Pawła II wciskając go na siłę wszystkim w gardło. Większość
możesz wyjaśnić swoją analogie?

@wanghoi:
nie wiem czy coś trzeba tu wyjaśniać, sprowadzanie ludzi do orientacji seksualnej
to jest odwoływanie się do najniższych instynktów - wsadźmy wszystkich do jednej ,,społeczności" lbgtiqrsp+
bo pamięć o Wołyniu #!$%@? tak samo jak szacunek do kościoła katolickiego czy Jana Pawła II wciskając go na siłę wszystkim w gardło. Większość Polaków woli zajmować się rozwojem, przyszłością, dbaniem o byt swój i swojej rodziny, a wydarzenia sprzed 80+ lat nie mają dla nich większego znaczenia, więc wciskając wszystkim to na siłę - tworzysz reakcję i zdystansowanie się do tego tematu.


@malinq: czy komukolwiek wciskano cokolwiek na siłe? Jeżeli
czy komukolwiek wciskano cokolwiek na siłe? Jeżeli Wołyn cie nie obchodzi to nikt nie każe ci o nim czytać ani się o nim wypowiadać. Mimo to z jakiegoś powodu niektórzy reagują na ten temat jak diabeł na wodę święconą a każdego zainteresowanego wyzywa od rusków. Zajmij sie swoim rozwojem czy czym tam chcesz zamiast udzielać się w dyskusji o której nic nie wiesz.


@jozef-dzierzynski: usuń konto nieuku xD będę się wypowiadał