Wpis z mikrobloga

Jaaak do tego dooszloo niee wieem... choć się domyślam xD
Dlaczego ruSSkow nie lubią ?:(

"Strażnicy hotelowi w Turcji pobili Rosjanina, który stanął w obronie żony.

33-letni Ilya i Maria rok temu przyjechali z Petersburga do Turcji, udało im się uzyskać pozwolenie na pobyt, a ostatnio zamieszkali w hotelu Noxinn Deluxe 3* w Alanyi. Wczoraj wieczorem para odpoczywała nad wodą, z balkonu leciały na nich butelki z wodą. Rodzina postanowiła skontaktować się z recepcją, została tam zignorowana. Jeden ze strażników powiedział Marii, że „są Rosjanami, zasłużyli na to, tacy powinni być”. Wyjęła telefon i poprosiła o powtórzenie wszystkiego na filmie. Strażnik próbował wyrwać telefon

Ilya stanął w obronie żony, złapał pracownika za rękę, w tym momencie zaatakowały go trzy osoby. Był kopany i uderzany pięścią w głowę. Po bójce pracownicy nawet nie wezwali karetki i policji, musieli to zrobić Rosjanie. Mężczyzna jest obecnie badany. Turecka policja nie przyjęła wniosku, ponieważ sama ofiara musi złożyć wniosek. Para planuje udać się do rosyjskiej ambasady

Może trzeba było odpocząć pod bombami na Krymie, jak radził putler?"

#ukraina #rosja #wojna #cyrylicanews
  • 31
Ojej, jak mi przykro. Morda śmiała się jak ru$$skie zabijali ludność na Ukrainie, a teraz tucznik dostał wpie..rdol i "hola świat nie reaguje?". wypad szmaciarze na syberie grilla se robić, nikt na świecie was nie szanuje, ha tfu!
@PowerMan: ruska karyna pewnie #!$%@?ła jakieś głupoty o wojnie i dlatego tak się stało, ostatnio w turcji miałem prawie identyczną sytuację, #!$%@? rusek zaczął gadać coś o wojnie i być agresywnym, cyk eksmisja z hotelu

turcy ich akceptują bo jest ich dużo zostawiają hajs, inaczej by dostali bana jak w reszcie europy
@blyskotliwy na wykopie jest jedna laska zawistna, że ja #!$%@?. #!$%@? się do każdego. Tusk to agent, konfederacja spoko. W jednej z wypowiedzi napisała, że jest polkacapka. ¯_(ツ)_/¯
Sami tak siebie kreują i pikaczufejsa mają smrody ;)
Atakują innych i karpia robią, że są za to nienawidzeni. Jak to #!$%@? zniszczyć nas chcą? Nie lubią nas?
A poniżej zdjęcie ufoka, wcale nie ruskiego po spotkaniu z rasistami xD

"Adwokat Jelena Ponomariewa zaatakowana
Pobierz
źródło: temp_file.png1031119489166942059