Wpis z mikrobloga

Też zauważyliście u większości pisowców w waszym otoczeniu pewną metamorfozę? Obrośli w piórka.

Przed 2011: siedzenie po cichu w norze; najwyżej trochę plucia jadem na Tuska.

Przed 2015: nadal zawstydzenie i nieśmiałość; skromne #!$%@?, że PiS to „mniejsze zło” w porównaniu do PO.

W 2019: większa pewność siebie, wyśmiewanie opozycji, ale - mimo wszystko - nadal pewna oględność. Głosowanie na PiS, ale równoczesny wstyd przed przyznaniem się badaczom IPSOS-u, przygotowującym exit polle w dniu wyborów.

W 2023: poczucie wyższości, myśl, że popiera się partię „dla lepszych i inteligentniejszych”; wyzywanie wyborców opozycji od niezaradnych nieudaczników; nienawiść do Tuska i życzenie mu - serio - śmierci.

Problemem stał się nie tylko sam PiS, ale przede wszystkim ich wyborcy. Osiem lat ostrego brainwashingu przyniósł nieodwracalne skutki -
uwidoczniły się u nich zmiany mentalne. Skończyła się epoka zawstydzonych PiS-owców. Teraz PiS-owcy są dumni i czują, że są lepsi.

Fajnie by było, gdyby PiS jesienią spadł z rowerka, żeby można było poobserwować skowyt tych ludzi ()

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa #polityka
  • 14
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister

Fajnie by było, gdyby PiS jesienią spadł z rowerka, żeby można było poobserwować skowyt tych ludzi ()


Właściwie to jedyny powód dla którego idę na wybory. Zobaczyć w wieczór wyborczy smutne miny Rachoni, Adamczyków i innych Węży. Straciłem nadzieję, że ten kraj wróci kiedyś do normalności. Nawet jak teraz opozycja dojdzie do władzy, to będzie musiała ten burdel posprzątać. Nie będzie mogła sobie pozwolić
  • Odpowiedz
Nawet jak teraz opozycja dojdzie do władzy, to będzie musiała ten burdel posprzątać


@eleganckichlopak: to jest typiczne gadanie PoPisowca xD
Jak wygrala platforma to nie mogla pokazac co potrafi bo musiala sprzatac po poprzednikach, jak wygral pis to tez musial sprzatac xD
wszyscy sprzataja to dajmy szanse konfie, moze oni nie beda plakac o sprzataniu i w koncu cos zmienia w tym grajdolku
  • Odpowiedz
@93michu93: panie ale sprzątanie po pisiorach gdyby ktoś naprawdę wziął się za sprzątanie np chciał obniżyć drastycznie inflację to musiałby zarżnąć gospodarkę na rok czy dwa. Tego nie da zrobić się inaczej. Drastyczne podniesienie stóp procentowych, skokowy gwałtowny wzrost bezrobocia do poziomu sprzed 20 lat i po roku, dwóch zaczniemy rosnąć znowu. Co tam Tusk, .ógłby sam Ron Paul zostać dyktatorem Polski i tak sprzątanie tego gówna by doprowadziło do czasowej
  • Odpowiedz
@LifeReboot: ale sprzatanie czego? W jaki sposob nam moze Donald posprzatac? Przez kredyt 0% zamiast 2%? Przez babciowe i waloryzacje 800+? Wy naprawde w Tusku widzicie alternatywe do Kaczynskiego? Gratuluje optymizmu.

Btw. jeden polityk juz w 2019 mowil, ze mozemy sie zderzyc z inflacja. Ciekawe ktory to byl. Niech sobie przypomne, a tak, Mentzen
  • Odpowiedz
Wy naprawde w Tusku widzicie alternatywe do Kaczynskiego? Gratuluje optymizmu.


@93michu93: ale gdzie ty #!$%@? wymyśliłeś, że ja widzę w załganym tusku jakąś alternatywę? Prawo głosu pewnie masz, a czytać po polsku nei umiesz. Napisałem po polsku i tak prosto jak tylko się da - ktokolwiek dojdzie do władzy po pisie ma taką stajnię Augiasza to uprzątnięcia, że nie da sie tego zrobić bez dostania po ryju w sondażach. Akurat jeżeli
  • Odpowiedz
ale gdzie ty #!$%@? wymyśliłeś, że ja widzę w załganym tusku jakąś alternatywę?

Co tam Tusk, .ógłby sam Ron Paul zostać dyktatorem Polski i tak sprzątanie tego gówna by doprowadziło do czasowej recesji.


@LifeReboot: napisales jakby Tusk w ogole w dobra strone chcial pchac wozek, a on dokladnie tam gdzie Kaczynski - do rowu.

Akurat jeżeli byś nie tylko marszczył sobie do konfy ale też rozumiał co mówią to wiedziałbyś, że
  • Odpowiedz
tego scierwa ktore robi z nas niedemokratyczne panstwo


@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: a ja akurat demokrata nie jestem, uwazam, ze demokracja w ostatnich stadiach prowadzi do socjalizmu. Na prokuraturze sie nie znam, a co z in vitro? Btw. z kompromisem aborcyjnym sie zgadzam - powinien byc przywrocony wczesniejszy.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister PiS dokonał rzeczy karygodnej: pokazał, że bycie życiową niedojdą i nieukiem popłaca, a za każdym rogiem znajdzie się zasiłek do zaspokojenia coraz to większych potrzeb

W rzeczywistości dobrobyt kraju buduje się pracą obywateli a nie redystrybucją dóbr, ale jak tępakom to wytłumaczysz, jeśli zasób słownictwa jest niewystarczający?
  • Odpowiedz