Wpis z mikrobloga

#silownia
Skończył mi się mutant mass i chciałem jeszcze raz go kupić, ale przeczytałem w paru miejscach że to nie jest najlepszy wybór. Tak sobie myślę jak gainer z taką stosunkową małą ilością cukru (przynajmniej na opakowaniu) może nie być dobry. No i zgłupiałem.
Ja wiem, że gainer tylko dodatek, ale i tak muszę go brać.
Z całym szacunkiem, to mamy jakieś pomysły na lepszy gainer?
  • 15
  • Odpowiedz
@Gusmag: naprawdę jesteś takim siuśmajtkiem, który nie potrafi dostarczyć kalorii z żarcia tylko musi kupować cukier w proszku z dodatkiem białka?
Chryste panie, kilo karówki ma 1800 kcal, a to jest jeden dobry posiłek.
Drożdżówki z biedronki będą lepsze dla zdrowia do podbicia kcal niż te gajnery zasrane, a taki drożdżówek z litrem mleka to mogę wsunąć z 8-10, czyli jakieś 2500-3000 kcal.
Jakie masz zapotrzebowanie z 6000-7000 kcal?
  • Odpowiedz
  • 1
@valetudo: Robienie żarcia i jego mielenie też zajmuje trochę czasu, który chciałbym przeznaczyć na inne rzeczy. Ale chyba zacznę sobie sam robić jak kolega wyżej napisał.
@PodniebnyMurzyn: Kiedyś tak robiłem, ale mam uczulenie na banana i dałem sobie spokój. Raczej wrócę do takiej formy z innym zamiennikiem banana.
  • Odpowiedz
Robienie żarcia i jego mielenie też zajmuje trochę czasu, który chciałbym przeznaczyć na inne rzeczy


@Gusmag: tak, całe 5 minut zajmuje zrobienie takiego gainera xd ale lepiej ten czas spedzic na wykopie, wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a banana mozesz zastapic czyms innym przeciez xd
  • Odpowiedz
  • 2
@PodniebnyMurzyn: Zejdź ze mnie miras. Nie mam zamiaru przepijać całej kaloryki, tylko wspomóc się tymi 500-700 kaloriami jak trzeba. Idę zaraz do lidla i będę się bawił w mikser ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mówię o posiłkach. Gotowanie, smażenie, pakowanie też swoje zajmuje. A tak to spijasz gainera i jest spokój ¯\(ツ)/¯


@Gusmag: tylko, że ten gajner nie ma żadnej wartości dla zdrowie, a tylko sprzyja cukrzycy i obciąża żołądek i wątrobę, bo rozkładanie w kółko gówno prochów chemicznych na pewno im nie pomaga.

Wrzucaj do blendera cokolwiek masz i uznasz za dobre połączenie i będzie to dużo lepsze niż to gówno. twaróg, mleko, owoce,
  • Odpowiedz
  • 0
@valetudo: No dokładnie. O cukrzycę też miałem podejrzenia, ale jest cukier ok, sprawdzałem. To jest czas kiedy człowiek zmienia pewne rzeczy, oby na plus ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz