Wpis z mikrobloga

@JamesJoyce: jeszcze gdyby te szkolenia miały jakąś wartość merytoryczną to można jej wybaczyć :D A to zwykłe naganianie frajerów, którzy myślą, że jak umieją napisać selecta to pracodawcy się będą o nich bili
  • Odpowiedz
@JamesJoyce: ja sie wypisałem z jej wszystkich grup i discordów, nie ma abslutnie nic merytorycznego, a te kursy to obstawiam że jakieś podstawy czego równie dobrze można nauczyć się za darmo na youtube
  • Odpowiedz
@JamesJoyce: z powodu niskich kompetencji Pani Dagmara nie była w stanie zarabiać dobrych pieniędzy jako deweloper, postanowiła spróbować swoich sił w publicystyce, niestety jako, ze kolejne firmy odmawiały współpracy(ciekawe dlaczego) i sponsorowania jej wysiłków nastąpiła zmiana taktyki na szukanie frajerów do skubania wśród wannabe IT i dostarczanie nam lol contentu :)
  • Odpowiedz
@JamesJoyce: bo u mnie w firmie prosili mnie o opinie w tej sprawie i ewentualną weryfikacje potencjalnych korzyści :) podejrzewam, że taki zaszczyt propozycji współpracy nie tylko moją firmę kopnął, a jakoś nie zauważyłem, żeby czyjekolwiek logo się pojawiło na jej publikacjach.
  • Odpowiedz