Wpis z mikrobloga

  • 134
@przemo25osw: Ktoś wstawił wpis z historią o tym jak spotkał pewnego czarnoskórego mężczyznę który po usłyszeniu skąd pochodzi autor ww. wpisu stwierdził: "You're from Poland? My ex was from Poland" i zaczął wykonywać cyt. ruchy frekcyjne. Następnei z tego co zrozumiałem Moderacja usunęła wpis i rozpoczął się efekt Streisand
  • Odpowiedz
@przemo25osw @mvmxks bo to czysta prawda xd mialem taka sytuacje w lutym na malcie, gadalem z chlopakiem ktory robil remont w knajpie w ktorej piłem i wyszlo ze ma 2 dzieci w krakowie i placi alimenty xd chlopak z 50kg 165cm wzrostu tyle ze typ poludniowca, angielski na B2 1200e na budowie wiec odpowiednik naszego typowego piotrka z magazynu ale opalony i brunet
  • Odpowiedz
@Pentylion: ja tam nie oceniam, prawda jest taka, że jeżdząc ostatnio po świecie to dużej różnicy między polkami a np. włoszkami czy francuzkami nie ma, szczerze mówiąc to rzeczy ktore robiły włoszki były dla mnie dużo bardziej #!$%@? niż polki - mówię o figurach geometrycznych o liczbie kątów większych niż prostokąt.

Generalnie wszystkie są bardziej zainteresowane ludźmi zza granicy - być może chodzi o instynkt związany z tym, że obcy =
  • Odpowiedz
@mvmxks

Generalnie wszystkie są bardziej zainteresowane ludźmi zza granicy - być może chodzi o instynkt związany z tym, że obcy = bardziej zróżnicowane geny = mniejsza szansa na choroby genetyczne?


Nie, nie mordo p0lki kurvy i nie próbuj dyskutować z wykopkami xD
  • Odpowiedz
@mvmxks: dokładnie. Dla mnie bez różnicy p0lka, Czeszka czy Francuzka, bo w dobie globalizacji to jest bez znaczenia, zwłaszcza w kulturze zachodniej.

  • Odpowiedz