Wpis z mikrobloga

@mayek: Grzegorz Braun to baran i gawnojed, a ja kibicuję Ukrainie i oby RaSSija w końcu zdechła - ale prawdę mówiąc, zważywszy na takie przyjazne gesty ze strony Ukrainy jak "pozwolimy na ekshumacje na Wołyniu jak wy wypucujecie pomniki banderowców" sprawiają, że sam nie bardzo widzę sens w trzymaniu ich flag w sejmie...
  • Odpowiedz
@jankiel319: Wisi i powiewa. Nie chodzę tam, nie oglądam, a najważniejsze rzeczy mają i tak dziać się w środku, a nie przy flagach. I uj mnie obchodzi, czy jakieś ruskie pachołki będą mnie uważać za Polaka.
  • Odpowiedz
@jankiel319: sława ukrainie to zwykłe pozdrowienie wyrażające wsparcie i znowu oburzasz się o to Ty. "fajnopolacy" nie mają z tym żadnego problemu.

Zauważyłeś, że patrioci w USA nie mają żadnego problemu z tym, żeby ich flaga była absolutnie wszędzie? Czy to bikini, czy błotniki w motocyklu? Nikt nie robi o to problemu. Tylko ludzie z sowiecką mentalnością mają taki ból dupy, bo ktoś gdzieś wywiesi flagę, albo powie "sława ukrainie"
  • Odpowiedz
@jankiel319: napisałem, że tylko ludzie o sowieckiem mentalności mają problem z symbolami, na co odpisujesz mi, że fajnopolacy nie mają z tym żadnego problemu.

Chyba Ci translator szwankuje Dima
  • Odpowiedz
Dziś sejm głosował nad odroczeniem posiedzenia, bo grzesiowi braunowi nie podobały się flagi "reżimu kijowskiego" (czyli Ukrainy) wiszące w budynku Sejmu.

@mayek: A tobie się podobają? Dlaczego tam wiszą flagi ukraińskie? To jest sejm polski czy ukraiński?
  • Odpowiedz
przywiązywanie zbytniej uwagi do symboli to cecha ludzi niewyedukowanych skłonnych do pochłaniania propagandy bez zadawania pytań

@malinq: Powiedz to tym, którzy powiesili te ukraińskie flagi i tym, którzy tutaj teraz tych flag bronią, wyzywając innych od "rosyjskich pachołków", ewidentnie oni do tego przywiązują uwagę. I tym, którzy tę propagandę połykają bez zadawania żadnych pytań, takich jak na przykład, dlaczego w naszym sejmie wiszą flagi obcego państwa?
  • Odpowiedz
@ibilon: a kim Ty jesteś, żeby mi mówić co ja mam robić ruski pachołku? Wracaj do siebie na pikabu :D

Nie ja wieszałem te flagi i nie bronię ich. Stwierdzam tylko, że największy ból dupy mają o nie zacofani ludzie, a nie powinniśmy się słuchać zacofanych ludzi.
  • Odpowiedz
Standardowo pewnie jakiegos berkowicza i jakiegos innego przychlasta pokroju tyszki nie ma, najwieksi patrioci ktorym sie nawet nie chce swoich poselskich obowiązków wykonywac xD
  • Odpowiedz
  • 0
A tobie się podobają?


@ibilon: Można rozmawiać o sensie wywieszania tych flag. Ale dezorganizacja pracy sejmu z ich powodu, to działanie antypolskie.
Sens mojego posta jest nieco inny. Ja zwróciłem uwagę skąd biorą się duże rozbieżności pomiędzy głosowaniami konfy a pisu.
  • Odpowiedz