Wpis z mikrobloga

nadal też nie odsniosłeś się do fejka którego wyżej napisałeś że podpalono budkę przy policji a nie ambasadzie rosyjskiej


@Towarzysz_Pawulon: nie napisałem, że spalono budkę przy policji, a nie przy ambasadzie, a napisałem, że spalono budkę policji.

Cytat z https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/umorzono-sledztwo-ws-podpalenia-budki-przy-ambasadzie-rosji/1f2xskt

Do spalenia budki strażniczej doszło 11 listopada 2013 roku podczas "Marszu Niepodległości". Gdy marsz przechodził ulicą Spacerową, na tyłach ambasady Federacji Rosyjskiej, w ogniu stanęła budka policji ochraniającej budynek.
@M4rcinS aa dobra czyli może masz rację dlatego że manipulujesz @M4rcinS

na filmie nie widać by gdzie kolwiek było napisane że to budka policji, a demonstranci poza budką niszczyli też ogrodzenie ambasady i wrzucali na zamknięty teren ambasady wrzucone race. Ciekawe dlaczego Ruscy się tak #!$%@? skoro to Polacy głupi sami sobie budkę spalili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@M4rcinS

szczególnie, że to stacja Veturilo naszpikowana elektroniką:


xD Francuzi to by chcieli by ich jednym z głównych problemów na demonstracjach w ostatnich latach było to że ktoś rzucił pałącą się szmatkę na ELEKTRONICZNYM stojaku na rowery

idź może poszukaj bo podejrzewam że któryś z uczestników marszu rzucił tam też niedopalonego szluga

a co do tych meneli z antify ich samochodu, cóż jak mawiał pewien pan chcącemu nie dzieje się krzywda, mieli
aa dobra czyli może masz rację dlatego że manipulujesz


@Towarzysz_Pawulon: jedynym manipulantem to jesteś ty, bo wkładasz mi w usta coś, czego nie powiedziałem.

na filmie nie widać by gdzie kolwiek było napisane że to budka policji,


@Towarzysz_Pawulon: idź pod ambasady i zobacz, kto ich pilnuje od strony ulic, jak nie przekracza to twoich zdolności poznawczych, to stwierdzisz, że to policja.

a demonstranci poza budką niszczyli też ogrodzenie ambasady i
@M4rcinS ale ja wierzę że to była policja, po prostu nie była oznaczona na tyle by ludzie o tym wiedzieli tam

a o budce nie było mowy w ich oświadczeniu:

https://tvn24.pl/swiat/rosja-zada

czytasz chociaż co tu wrzucasz? twoje własne media piszą że demonstranci zaatakowali ambasadę rosyjską, a wrzucasz to na potwierdzenie tezy jakoby #!$%@? nie ruską budę a polską budę policji o czym rzeczywiście nie wiedziałem
czytasz chociaż co tu wrzucasz? twoje własne media piszą że demonstranci zaatakowali ambasadę rosyjską, a wrzucasz to na potwierdzenie tezy jakoby #!$%@? nie ruską budę a polską budę policji o czym rzeczywiście nie wiedziałem


@Towarzysz_Pawulon: Naucz się czytać, cytaty z artykułu:

- Żądamy od polskich władz oficjalnych przeprosin, podjęcia wyczerpujących kroków mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa i normalnego funkcjonowania wszystkich przedstawicielstw dyplomatycznych Rosji w Polsce, naprawienia szkód materialnych, ukarania winnych i
@M4rcinS ale czego to niby dowodzi? nawet tvn opisywał to w tytule jako atak na ambasadę rosyjkską którą w istocie był. A budka była tylko jednym z wielu zdsewastowanych rzeczy tam.

ty natomiast przeczyłeś swojej onucości, bez sensu pisząc że to buda policji, co niczego nie zmienia, ale dla osoby nieobeznanej w szczególach zadymy sprzed 10 lat może to budować obraz że atakujący nie skupili się na niszczeniu ruskiego mienia tylko polskiego
@M4rcinS przecież ty się tylko ośmieszyłeś czepiasz się gówien typu do kogo należy kilka desek koło ambasady, że gdzieś rzucono ogień w stację na rowery, że poszło trochę kostki brukowej.

przecież we Francji to spokojnie w jednej głównej dzielnicy się działo więcej niż na tych marszach przez 13 lat
przecież we Francji to spokojnie w jednej głównej dzielnicy się działo więcej niż na tych marszach przez 13 lat


@Towarzysz_Pawulon: bo narodowcy stanowią marny procent społeczeństwa. Strach pomyśleć, co by było, gdyby ich tylu było, co muzułmanów we Francji.
@M4rcinS

bo narodowcy stanowią marny procent społeczeństwa. Strach pomyśleć, co by było, gdyby ich tylu było, co muzułmanów we Francji.


ta bo każdy co tam szedł to jakiś wielki zwolennik partii ruch narodowy, zdecydowan wiekszość osób nawet wtedy to byli wyborcy PiSu i jeszcze Korwina