Wpis z mikrobloga

@drivent: @UberWygryw Jestem przekonany, że francuscy patrioci byliby w stanie wymienić własne życie, żeby pozbyć sie/wymienić murzyńskie bydło z Francji na naszych polskich rodzimych patusów-kiboli-kibiców-sebixów
  • Odpowiedz
  • 8
@UberWygryw Ja #!$%@?ę. O ile uważa że konfę należy #!$%@?ć bo to banda dzbanów to jeśli macie jeden filmik o spaleniu wejściu do empiku inti jest przez 3 lata jedyny materiał to znaczy że w tym kraju jest naprawdę dobrze. To jak powiedzieć że w Szwajcarii jest tak samo jak w Meksyku bo w ciągu ostatnich 3 lat kogoś tam zamordowali.
  • Odpowiedz
@UberWygryw: ja pierdzielę, grube te prawackie zamieszki, nabili chociaż 10k strat w ciągu ostatnich 5 lat? czy ktoś poza jednym prawakiem, który się potknął o krawężnik ucierpiał?
  • Odpowiedz
  • 9
@UberWygryw XD. Dawaj teraz jak plują na chodnik. Sam miałem doświadczenia z kibolami i patusiarnią ale ty nie masz pojęcia czym jest zachowanie skali w porównaniu. To tak jakby ktoś powiedział że go ugryzł wałęsak brazylijski a ty że wiesz co czuje bo u nas są komary. Ośmieszasz się.
  • Odpowiedz
@UberWygryw porównujesz bójki kiboli do łażenia po ulicach i atakowania Bogu ducha winnych ludzi? Zresztą skąd wiesz że to prawaki? Przecież duża cześć kiboli w Europie to lewactwo
  • Odpowiedz
Prawackie zwierzeta co tydzien w Polsce XD


@UberWygryw: Dobra, mówię sprawdzam: W sezonie 2022/2023 w Ekstraklasie były 34 kolejki. Zakładając masowość burd, o których piszesz przedstaw mi 34 przykłady (tylko jeden na kolejkę) burd na stadionach Ekstraklasy w zakończonych niedawno rozgrywkach.
  • Odpowiedz