Wpis z mikrobloga

Jestem dziadem w zbiegach i zastanawiam się czy na #dfbg na trasie Ultra Trail są jakieś trudne technicznie zbiegi? Biegł to ktoś z Was? Ja co prawda miałam się regenerować po Sudeckiej 100, ale już mnie nosi żeby gdzieś wystartować a ta trasa wydaje się w sam raz. taka nie za krótka, nie za długa ( ͡° ʖ̯ ͡°) #bieganie #biegigorskie #biegiultra
  • 7
  • Odpowiedz
@Frohike: trasa nie jest wybitnie techniczna, są co prawda krótkie techniczne odcinki, ale nie są to Tatry czy Alpy :) dwa podejścia dosyć męczące (trojak i stok narciarski w Gierałtowie), ale jeśli robisz stówkę po Sudetach to przeżyjesz bez problemu. Po podejściach głównie płasko i momentami bardzo szeroko - jeśli zachowasz siły to w sam raz na dzidę w dół :)
  • Odpowiedz
@Frohike: noo, sporo mirków spotkam w Lądku w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja lecę Golden Trail i słyszałem od znajomych, że teren bardzo łatwy. Sądzę, że na pozostałych dystansach powinno być porównywalnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@hummel no przegrałam podium kobiet o jakieś 1,5 minuty... 4 kobieta i 14 open. Pogoda była okropna ale każdy miał taką samą. Dla mnie trasa była zbyt trudna techniczne, ja nie umiem zbiegać po takich korzeniach i kamieniach.. czas się przerzucić na bierki
  • Odpowiedz
@Frohike: o Pani… graty wielkie. Ja totalnie nie potrafię zbiegać, a akurat te DFBG są w sam raz dla mnie. Szkoda podium, ale szacun ogromny. Plus tak dobrego biegania że nie trzeba się męczyć tak długo w takim upale ????
  • Odpowiedz