Wpis z mikrobloga

Zaskakuje mnie coraz bardziej p30 pro.
Tyle lat po premierze a wsparcie nadal jest, nic się nie zacina, chodzi nadal płynnie a aparat dalej nie odstaje od reszty nawet nowych telefonów.

Chcesz wymienić baterię? Proszę bardzo 99zł.
Nie masz jak dojechać do autoryzowanego serwisu? Nic nie szkodzi. Kurier sam przyjedzie i odbierze.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

p30 pro to chyba najlepsze zakup jaki dokonałem w życiu xD i to jeszcze w promce na dzień kobiet z oficjalnego sklepu za 2 tys xD

#telefony #smartfon #huawei #p30pro
Damianowski - Zaskakuje mnie coraz bardziej p30 pro.
Tyle lat po premierze a wsparcie...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-05 141440

Pobierz
  • 15
@Damianowski: mam prawie od premiery i również jestem zadowolony, o ile p8, p9, p10 i p20 puchły po prawie 2 latach (naprawa gwarancyjna i jak nowe, rodzina do dziś używa) to p30 bez żadnych niespodzianek #!$%@? jak zły. Jeszcze nigdy tak długo jednego telefonu nie miałem ale najgorsze jest to że nie ma na co wymienić
@Damianowski warto wymienić baterię? Wcześniej mi trzymaj 1,5-2 dni, teraz widzę, że max to 1 dzień i zaczyna mnie to trochę martwić. Do końca nie jestem przekonany czy to już bateria czy jednak aplikacje bardziej zżerają baterię.
wymieniałeś baterię? Jaki efekt? Wcześniej mi spokojnie 1,5-2 dni trzymał teraz widzę, że jeden dzień to max. Warto


@merdam_ogonem: Jeszcze nie, ale przymierzam się. No u mnie to samo, kończe dzień na około 30-40% ale wtedy to juz jeszcze szybciej schodzi.
@MercedesBenizPolska cena nie gra roli, bardziej mnie powstrzymuje brak telefonu przez parę dni, jednak wolałbym gdzieś stacjonarnie oddać i w tym samym dniu odebrać. Ogólnie też rozważam zmianę telefonu, chociaż tak jak tu wszyscy opisują mimo swojego wieku, nie ma się do czego doczepić w jego działaniu.
@merdam_ogonem szczerze? Cieszyłem się tym dwa miesiące. Telefon zaczął świrowal. Obcinał mi zdjęcia. Nagle się budzę, nie mam kontaktów albo smsow. Zaczęła coś szwankować pamięć w telefonie i musiałem go zmienić. Zrobiłem backup czego potrzeba i zakupiłem Oppo Find x5 Pro. Mate 20 służy mi jako nawigacja teraz
@merdam_ogonem nie nie, to była jego powolna agonia od x czasu. Baterie wymieniłem poprostu że mi się przyda właśnie jako nawi lub jako zastępczy a w międzyczasie myślałem co kupić.