Wpis z mikrobloga

@Varin: Jest problem z rozłaczaniem i gubieniem sesji. W jednej aplikacji mieliśmy że sie sesja rozłaczała i np zaznaczony checkbox w przeglądarce resetował się na BE i po zatwierdzeniu formularza było co innego niż na ekranie

I jak masz duże latency to aplikacja jest mało responsywna.
Ja zrobiłem najpierw https://jakipit.pl jako serwer a potem zmieniłem na client. Tylko to nie woła API żadnego
Ogólnie w serwer jak coś trzeba pobierać z
@Varin w poprzedniej robocie wewnętrzny tool do zarządzania był na blazor serverze, ok 150 użytkowników w każdym momencie przez większość dnia, zero problemów, wszystko near instant, stało to na Azure na jakimś bodaj B1. W #!$%@? polecam, bardzo przyjemnie się z tym pracuje zwłaszcza jak weźmiesz jakiś fajny system componentów jak np. MudBlazor. Wszystkim dotnetowcom w teamie się z tym fajnie robiło w przyciwienstwie do starego gówna w MVC z jquery. Teraz
  • 0
@zibizz1: @atraac|
Dzięki, ja właśnie mam MVC multitenant apkę (system zarządzanie firmą rekrutacyjną end-to-end) ale porobiłem kilka rzeczy, w tym interaktywny kalendarz (kilka w sumie) w Blazor Server. Nie było jak robić WASM bo musiałbym wszystko wtedy robić w Blazorze, a tak, zwyczajnie mam view z MVC i w nim renderuje komponenty w niektórych miejscach.

Tak jak mówisz @atraac , jak ja się cieszę że nie muszę pisać w jQuery
@Varin: Mam też prywatny projekt na firebase+flutter i baza real time jest genialna. Wszystko instant update. Jedna osoba zmieni dokument i u 150 którzy są online samo sie aktualizuje na ekranach. Tylko korpo nie chce tak, że dane są w czymś czego nie można w razie problemu przenieść do siebie