Wpis z mikrobloga

@mickpl: TEN zawód Powinien być regulowany jak przed 2013. Licencje powinny wrócić, tam się transakcje na grube pieniądze robi bez żadnego papierka i gwarancji, na krzywy ryj.... A typo nic nie wie o mieszkaniu z którego dostanie prowizji tyle ile człowiek zarabia przez 2 miechy za 2 dni tyczenia i przekazywaniu tego co jeden powiedział do drugiego przez telefon, tak jakby nie można było skonfrontować obu bezpośrednio
  • Odpowiedz
@mickpl: następnie czas zabrać się za sklepy. To uwaga, *pośrednicy* w handlu!!! Kupujmy bezpośrednio od producentów, bez niepotrzebnej marzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A typo nic nie wie o mieszkaniu z którego dostanie prowizji tyle ile człowiek zarabia przez 2 miechy


@KlatwaNieruchowPL: Ode mnie chciał ok. 40-50k, o ile pamiętam tyle wychodziło. A jeszcze od kupującego by zgarnął. Pamiętam że spotkałem się z typem i go całą rozmowę gasiłem jak peta. Jeszcze mi dupek powiedział że za tyle co chcę to mieszkanie nie pójdzie i sugerował zejść. A ostatecznie wzięła je babka która zadzwoniła
  • Odpowiedz
@klozi: A co by było gdybym Ci powiedział że to smutny przymus niż wybór?, czasem nie ma jak dojść do mieszkania bo jest tak sprytnie zdjęcie robione i lokalizacja zła lub zbyt ogólna podana :P
  • Odpowiedz