Wpis z mikrobloga

@Michalinaaa: Nie wiem co to znaczy dla ciebie fajny bo każdy ma inny gust ale słodki i trwały jest BR540 i większość jego klonów (np. Red Temptation z Zary) chociaż sam osobiście go nienawidzę.
  • Odpowiedz
Zadig voltaire this is her , smietankowy zapach czułam go tydzień na apaszce, niektórzy go uwielbiają niektórym śmierdzi ale dla mnie trwały, jeśli nie zrobili reformulacji to polecam
  • Odpowiedz
@Michalinaaa: w tym budżecie z trwałych to spora cześć Mancer i Montale ale nie grzeszą naturalniścią za to parametrów nie można im odmówić. Ze słodkich sprawdź Mamcerę Holidays.
  • Odpowiedz
@Michalinaaa Na luzie. Możesz pójść w jakieś Araby tak jak podrzucił Platysma wyżej.
Od siebie wrzucam Rasasi Qasamat Bareeq cena około 150 zł a trwałość u mnie 8 godzin na luzie. Zapach unisex dużo komplementów zebrałem za niego
  • Odpowiedz
@Michalinaaa Mancera Red Tobacco, możesz dorwać za 300pln z hakiem, a zapach naprawdę zacny i w dodatku bardzo trwały. Cedrat Boise też ma w sobie coś słodkiego. Al Haramain Tobacco Edition - klon TF TV. Ode mnie też coś nietypowego, mianowicie JPG Le Beau który teoretycznie jest zapachem męskim ale moim zdaniem to bardzo przyjemny unisex, warto sprawdzić.
  • Odpowiedz
@Michalinaaa: TMugler Alien Godness. Miałam dekancik i zapamiętałam je z trwałości +słodyczy na pograniczu, albo i za, ulepka. Wanilia/kwiaty i chyba kokos. Nie lubię przesłodzonych, męczyły mnie, ale trwałe były. A jak lubisz takie megakobiece z klasą, to Prada laFemme to jest bomba. Najbardziej eleganckie u mnie na półce. Tuberoza i miodek. Ale te są zdecydowanie bardziej zwiewne. A w kategori 'fajne' to MyWay lub Givenchy lintertid bo poziomki są fajne
  • Odpowiedz