Wpis z mikrobloga

Niektórzy żartują że jak teraz dzwoni telefon to wszyscy łapią się za kieszenie bo każdy ma taki sam, domyślny dzwonek. No fakt, u nas w pracy faktycznie tak jest bo telefony służbowe zakupywane są zwykle hurtem więc szukam melodii która stanie się moim dzwonkiem w służbowym telefonie. Poprzednio miałem mazurek zagrany na magiczna flet a teraz leci mam motyw muzyczny z kantyny Mos Eisley na planecie Tatooine #pdk więc szukam czegoś w tym klimacie ale wybiorę najwyżej plusowaną propozycję, oczywiście jeśli nie będzie wulgarna. Więc wybór należy do was. Czekam do jutra, do 21.

#smartfon #glupiewykopowezabawy #muzyka #telefony
  • 13
@MercedesBenizPolska: nie ma szans. Tzn wiem, ale jestem bezpieczny juz piaty rok. Nie odliczam jakos fanatycznie dni, po prostu jest to dla mnie codzienny pozytywny szok. Przy tym miejscu, w ktorym sie znajdowalem, praktycznie wszystko jest dla mnie wyzwalaczem, zeby sie od nich uwolnic musialbym sie przeprowadzic do alpejskiej chatki, albo jaskini, gdzie nie ma plaskiej powierzchni, na ktorej bym mogl postawic flache. 0,7 z miejsca nawet ja bym nie osuszyl