Wpis z mikrobloga

Napiszę to wam jako przedsiębiorca.

Mało mnie obchodzi obniżka podatków, ja chcę jedynie by koszty wynajmu były mniejsze, rynek kredytowy atrakcyjny jak w niemczech czy USA, by sąd roztrzygał sprawy gospodarcze w 24h, reszta mnie nie obchodzi bo i tak mam to wszystko wyliczone tak by was doić :D nawet jak obniżą podatki to będę to wykorzystywał ile wlezie xD tylko FRAJERZY postąpią inaczej, jeszcze niech koszta utrzymania pracownika będą niższe to zatrudnię saszkę za minimalną i elo frajerzy

#konfederacja
  • 3
@wierzgontycymbale: jak to nie jest jakaś specjalistyczna branża, gdzie potrzeba kilka milionów zł na start to znajdzie się konkurencja. Koleżanka tez szła tym tokiem myślenia, podwyższała ceny co 3 miesiace, az dwie dziewczyny z tej samej miejscowości podpatrzyły interes, dały niższa cenę i cyk, odebrały klientów.
@wierzgontycymbale: nie ośmieszaj się, tylko opisuje jak to było w przypadku koleżanki.
Miała stałe grono klientów, ale przyszły wyże stopy procentowe, klient zaczął bardziej rozważnie dysponować gotówka i cyk, udupilo
Się. W najlepszym momencie zarabiała 12-14tys netto miesięcznie, teraz zeszła do 5tys.