Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie, ilu z was w ogóle bierze ten #kredyt2procent? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszędzie na tagu #nieruchomosci widzę jedynie heheszki na jego temat, a nie zauważyłem nikogo rzeczywiście biorącego. Przypadek? Nie sondzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Daqnny: na co bierzesz kredyt? u mnie się okazało, że na wykończenie będę musiał dobierać dodatkowo xD więc w sumie początkowo będzie niewiele mniej kredytu niż na rynkowych warunkach. To co chciałem wrzucić w wykończenie muszę wrzucić we wkład własny, bo widać bez wkładu własnego banki się nie zgadzają powyżej 500k xD
  • Odpowiedz
@Hardporecorn: w czym sytuacja nie jest rozowa? bk2 okazalo sie jednak, ze bedzie 2%(kazdy spodziewal sie, ze okolo 3%), w bankach nie ma tak duzych kolejek jak ludzie sie spodziewali. Wiadomo jest troche balaganu, ale moim zdaniem i tak mniejsze niz sie kazdy spodziewal po programie wprowadzonym w miesiac
  • Odpowiedz
  • 1
@MarioF87: w moim przypadku małżeństwo. bez wkładu własnego max 500k nawet dla małżeństwa
@eehhh to, że nie działa tak pięknie jak nie masz wkładu własnego, więc w sumie eliminuje spory odsetek ludzi w większych aglomeracjach, albo chcących kupić dom
  • Odpowiedz
@eehhh mi w aliorze powiedziano 44% wkładu własnego. Oznaczałoby to że dom nie może kosztować więcej jak ok 450k, by wkład własny zmieścił się w 200k.
  • Odpowiedz