Wpis z mikrobloga

Zagłębienie się w uniwersum niehabilitowanego nieuka #napierala uważam za totalną stratę czasu, marnotrwawstwo życia i energii, które absolutnie nic nie wnosi do ludzkiego życia. Niczego mądrego z tych tysięcy filmików się nie dowiedziałem, niczego pan niehabilitowany frustrat mnie nie nauczył... poza jednym-zawsze jest dokładnie odwrotnie niż mówi niehabilitowany. Niehabilitowany mówi, że jest upał - znaczy trzeba wziąć parasol, niehabilitowany mówi, że USA to gospodarcza potęga, znaczy Usa bankrutują ( https://www.money.pl/gospodarka/bankructwo-usa-resort-finansow-wskazal-nowa-date-6902422496299680a.html), niehabilitowany mówi że Rosja nigdy nie użyje broni atomowej, to znaczy że na pewno jej użyje, niehabilitowany mówi, że dość z filmikami na dzisiaj, to znaczy że zaraz nagra ich jeszcze dwadzieścia; niehabilitowany mówi, że na zawsze usuwa konto na Twiterze i nigdy już tam nie zajrzy, to znaczy, że za pół godziny założy nowe konto lub przywróci stare i zacznie spamować Twittera swoimi mądrościami...
Jednak to wszystko drobnostki, błahostki, w sumie nic nie znaczące dla mojego życia i gdyby dzisiaj niehabilitowany zaliczył incydent sędziszowski w stylu #szkolna17 to jutro bym o tym patostreamerze zapomniał.... Jednak muszę przyznać, że niehabilitowany nauczył mnie jednego-zrobił mi gigantyczny apetyt na zanurzenie się w świecie #fantasy #fantastyki. Te jego brednie, że tylko filmy dokumentalne i tylko literatura faktu ma jakąś wartość, zrobiły mi takiego smaka na to by zatopić się na wiele godzin w jakiejś książce fantasy... Niestety mam wielki kompleks i nie potrafię tak jak mojej świętej pamięci Mama usiąść na krześle i siedem godzin czytać. np Sagę o ludziach lodu, wstać, zrobić sobie herbatę i jeszcze tego samego dnia przeczytać drugi tom... a tych tomów jest 40 i moja Mama wszystkie te tomy przeczytała. Czyli jednak jest cokolwiek pozytywnego w tym pieprzeniu niehabilitowanego bo potrafiło mi to wejść na ambicję bym podjął próbe zatopienia się w świecie fantasy, fikcji, uniwersów, które mają swoje zasady i potrafią wciągnąć na tyle, by człowiek przeżył swoiste khatarsis, by człowiek stał się kimś lepszym... czyli znowu sprawdza się ta święta zasada, że zawsze jest odwrotnie niż mówi niehabilitowana Napierała - świat tak wygląda, jest takim gównem bo ludzie wiedzą gdzie jest Japonia, gdzie są Wyspy Zielpnego Przylądka, a nie wiedzą gdzie jest Mordor, Narnia, Stumilowy las i nie potafią schronić się przed rzeczywistością pod kojącymi drzewam fikcji, fantazji, wyobraźni.
#napierala #literatura #fantasy #fantastyka
  • 3
@tonaszepieklomezczyzn: Niemożliwe że niczego się nie dowiedziałeś na pewno na pewno jakieś theatrum illuminatum oglądałeś serio jakie marnotrawstwo czasu co ty gadasz theatrum illuminatum oglądałeś. Powie ci, złe oglądałeś inny film spróbuj, ja ci podlinkuje z kotami, nie da się nie lubić z kotami, co ty gadasz inny musisz spróbować bo tych filmów miliony są