Wpis z mikrobloga

@Koniasz: ta zestrzelony XD a wygląda jakby się rozbił. Wojna tworzy ekspertów, zaufaj mi. Sledze tag i widziałem jak wyglądają zneutralizowane przez OPL pociski
  • Odpowiedz
  • 0
ta zestrzelony XD a wygląda jakby się rozbił.


@N331: To jeszcze lepiej.Zachodni super pocisk, który nawet nie potrafi dolecieć do celu xD.
  • Odpowiedz
@Koniasz: a co w tym nadzwyczajnego? Wszystkie rakiety są zestrzeliwalne. Storm Shadow już dawno było zestrzelone w Syrii. Naczytałeś się jakiś bzdur w internecie i w wielkim szoku jesteś.

Ważne żeby był zestrzeliwany z niską skutecznością, tyle wystarczy żeby skutecznie niszczyć cele.
  • Odpowiedz
  • 0
a co w tym nadzwyczajnego? Wszystkie rakiety są zestrzeliwalne. Storm Shadow już dawno było zestrzelone w Syrii. Naczytałeś się jakiś bzdur w internecie i w wielkim szoku jesteś.


@picajolo: Dzięki za sprostowanie. Po prostu myślałem że tylko rosyjskie gówniane pociski można strącać. O storm shadow czytałem że to podobno pocisk niewidzialny czy coś takiego. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzięki za sprostowanie. Po prostu myślałem że tylko rosyjskie gówniane pociski można strącać. O storm shadow czytałem że to podobno pocisk niewidzialny czy coś takiego. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Są w technologii stealth czyli o obniżonej wykrywalności. Nie ma czegoś takiego jak całkowicie niewidzialny, to samo się tyczy wszystkich myśliwców włącznie z F35 i F22.

Chodzi o to żeby na 10 rakiet w cel trafiło 8, a nie
  • Odpowiedz
@Koniasz: Nie wiem czy zestrzelony czy po prostu wadliwa sztuka ale fakty są takie że coś niewiele jest SS czy GMLRS zestrzelonych i dodatkowo udokumentowanych zdjęciami. Jeżeli taki SS trafia w cel 8 na 10 prób to można to uznać za bardzo suteczną broń. Podniecanie się zestrzelonym jednym SS to tak jakby się podniecać kilkoma rozwalonymi Leopardami kiedy w magazynach jest kolejne 500+ sztuk. Moim zdaniem uprawiasz typowy alarmizm i
  • Odpowiedz
  • 0
o tak jakby się podniecać kilkoma rozwalonymi Leopardami kiedy w magazynach jest kolejne 500+ sztuk


@koala667: A to ciekawe, skąd masz takie informacje?. Bo z Leopardami 2 jest problem od kilkunastu lat i brakuje ich w całej Europie mimo chęci wielu państw na ich zakup. A kolejki do nowych są na kilka najbliższych lat do przodu, bo Niemcy mają żałośnie niskie moce produkcyjne.

Moim zdaniem uprawiasz typowy alarmizm i sensacjonizm
  • Odpowiedz
@Koniasz: Ja nie potrafie na teraz zweryfikować czy fotki nie są przerobione a po ruskiej propagandzie można się wszystkiego spodziewać.

Jeżeli taki SS trafia w cel 8 na 10 prób to można to uznać za bardzo suteczną broń

Nie ma broni która jest suteczna 100 na 100 prób.
  • Odpowiedz
@Koniasz: pisałem już to przy okazji tej dziury zdobionej koło lotniska ruskich storm Shadowem. Mi to się wydaje, że dali im te rakiety , ZSU powiedziało dzięki i nauczyli się tylko tyle co z teorii. Praktykują teraz i planowanie lotu do poprawki.

Podsumujmy:

Najpierw uderzenie w most, zamiast w filar to w jezdnię, potem zrobili tym dziurę w polu koło lotniska a teraz wpadli na plot. Jakiś Artem musi powtórzyć
  • Odpowiedz