Wpis z mikrobloga

Jest czego się obawiać? Morfologia w normie, wyniki krwi wątrobowe wstawię w komentarzu. Od jakiegoś czasu mam wzdęcia i to nawet po jedzeniu które nie powinno ich powodować. Kupa też taka nie za twarda pomimo brania Meteospasmyl. 8 lat temu miałem podobnie okazało się że Helicobaktyr i po dwóch dniach brania antybiotyku wszystko wróciło do normy aż do teraz. Objawy #sibo mi dosyć mocno pasują. Może też to miałem 8 lat temu bo przecież Helicobaktyr podobno ma duża cześć społeczeństwa. Chyba badań na wzw nie ma co robić przy takich wynikach. Teraz idę na urlop, lekarz prowadzący na urlopie, nie wiem czy warto jeszcze zrobić teraz jakieś badania. Najchętniej wyżuliłbym jakiś antybiotyk od lekarki żeby się upewnić że to nie przerost bakterii. Przepraszam za chaotyczny wpis ale teraz jestem w terenie. #zdrowie #medycyna #ukladpokarmowy #watroba #trzustka #bakterie #helicobacter
Turkotka - Jest czego się obawiać? Morfologia w normie, wyniki krwi wątrobowe wstawię...

źródło: IMG_4286

Pobierz
  • 9
@Turkotka meteospasmyl to lek rozkurczowy stosowany bardziej w dolegliwościach bólowych podczas trawienia więc on nie rozmiękczy kału skoro jest twardy bardzo że aż uprzykrza lub uniemożliwia wypróżnianie można zastosować leki typu Lactuloza, senes lub nawet błonnik sypany rozrabiać z wodą i sobie wypić, nasiona lnu też do picia warto pamięta żeby przy tym pić dużo wody w ciągu dnia
Stłuszczenie wątroby nie jest śmiertelne można z tym żyć moim zdaniem to nie
  • 0
Ale ogółem będziesz żyć chłopie


Tylko nie to

skoro jest twardy


Jest odwrotnie

Stłuszczenie wątroby


Tylko że wyniki wątrobowe z krwi dosyć ok. Pani z USG nie przegięła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę z dupy mi przyszyły te problemy, nie mogę z niczym powiązać a na pewno to nie jest okres w moim życiu gdzie jem najgorzej czy pije dużo alkoholu
@Turkotka z krwi jest ok, wbrew jestem trzeźwa 3 lata a u mnie też wykryli Stłuszczenie wątroby z winy nadmiernej masy ciała to jedno, leki hepatotoksyczne to drugie a kiedyś byłam tak głupia by je łączyć z alko jeszcze no i wyszło więc możesz na necie poczytać sobie o tym jak dochodzi do stłuszczenia wątroby