Wpis z mikrobloga

#zalesie #przegryw #zwiazek

Chłopak mnie zdradził 3 raz(,) wierze mu ze się zmieni, tym razem dowiedziałam się rok po zdarzeniu od dziewczyny jego kolegi. Nie mogę mu się wyżalić ze mnie to nadal boli bo wtedy chce ze mną zerwać, nie mam z kim pogadać. Najgorsze jest to ze kiedy mnie zdradzał byłam w szpitalu psychiatrycznym po próbie, i mimo tego nie przestał. Czuje tez ze tamta dziewczyna jest dużo ładniejsza niz ja()
  • 20
@chlodna_kalkulacja niestety nie mam żadnej osoby wiec do wyżalenia prócz niego, a on nie chce o tym słuchać wiec wylałam swoje żale tu ???? nie oczekuje nawet pomocy ani rad bo wiadomo ze nie ma tu innego rozwiązania niż zerwanie, a nie jestem w stanie tego zrobić wiec po prostu chciałam gdzies upuścić emocje to nie jest bait czy coś tam(,)
@bardzomilaosoba: No to pozostaje Ci robić wpisy, skoro nie ma innych opcji. Tylko się nie dziw, że ludzie uznają to za bait, bo codziennie powstają wpisy tego typu i to brzmi jak z generatora, wrzucane tylko po to, by rozwścieczyć ludzi tu zgromadzonych kolejną historią typu "kobieta poleciała na chada, który ma ją w dupie i zdradza, po czym się żali na niego, ale nie zerwie, a gdy się już wyszaleje