Wpis z mikrobloga

  • 3
@02044 nie słuchaj tych trollów z tagu ziomek XD twój wzrost jest spoko, nie jest to wzrost który wywołuje height halo effect w Polsce ale też raczej większość kobiet nie powie ci że jesteś niski.Skup się na looksmaxingu mordy.
  • Odpowiedz
@02044: robilem takie testy kiedyś, majac 190 na boso z rana dostawalem tak 1/3 ależ ty jesteś wysoki,grasz w kosza?? 1/3 no to wysoki jesteśi 1/3 neutralnie
gadania ze jestem za niski/ to nic specjalnego nie stwierdzono

ale ogolnie ze dwa razy trafilem na #!$%@? heightdiggerki dla ktorych wszystko ponizej 2m jest niskie (same mialy z 160 max)
  • Odpowiedz
@02044: also polecam #!$%@? na podlasie/południe polski, tam faceci są zdecydowanie niżsi,srednia to mysle ze 177-178 a nie 180 jak w jakiejs warszawce
najgorsza heightmoggownia to pomorze, tutaj duzo wzrostakow 190+, tak jeden na 10 chlopa jest mi rowny, w lublinie to bylo moze 1 na 30-40
  • Odpowiedz
@02044: no przy moim 190 to juz jest lekki efekt halo, chcialbym miec moze z 2cm wiecej, ale 2m to nie, nie oplaca sie xD no chyba ze mialbym brzydki ryj, to bym wtedy wolal 2m i ogremaxxing
  • Odpowiedz
@wojtylak16 w Trójmieście to się zgadza. Pare osób się spotka, kto ma te 190 cm. Zreszta ja nie rozumiem po co ktos mówi mam przykładowo 180cm wzrostu rano, w butach, w kapeluszu. To jest totalny bezsens.
  • Odpowiedz
@02044: oszukiwanie
jedyny prawilny wzrost to na bosaka z rana po wstaniu i pochodzeniu chwile
wieczorem tez bez sensu mierzyc, bo sie skórczysz zaleznie od wysiłku, ja po ciezkiej tyrce na silce albo przebiegnieciu 10km w szybkim tempie czasem spadam nawet do 186-7
  • Odpowiedz