Wpis z mikrobloga

#wonziu robił kiedyś lepsze filmy.


Kiedy nie było jeszcze tego gównianego streama z czatem opanowanym przez umysłowo upośledzonych gimbusów dużo przyjemniej się to oglądało. Doom Starców, walka z nałogiem, dobrze zmontowane filmiki z ciekawym komentarzem i nawet lamienie się tak w oczy nie rzucało.

A teraz widzę głównie szukanie jednej rzeczy przez 15 minut (#!$%@? z tym, że już 8 razy przeszedł obok, ba, nawet monit się na ekranie pokazał), podśmiewanie się z idiotycznych "żartów" pisanych na czacie i dostawanie regularnego #!$%@? w SC2 przy akompaniamencie walenia w stół i rzucania #!$%@?.

Nie powiedziałem pewnie nic odkrywczego, zaraz wierna grupa kuców mnie zajedzie w komentarzach za wygłaszanie herezji, ale takie są moje odczucia. Kiedyś oglądałem praktycznie wszystko co wpada na kanał, teraz zaglądam tam raz na ruski rok, głównie żeby poszukać fajnych indyków/obejrzeć gameplay z jakiejś nowości. Ze strimami dałem sobie w ogóle spokój bo aż mnie nosiło jak widziałem to lamienie.

Smutne ()

#gorzkiezale #buldupycontent
  • 8
@ViZ_PL: Potwierdzam, kiedyś jeszcze czat był zabawny a teraz to zleciała sie horda gimbusów. A te komentarze na yt, to przebijają wszystko. Mimo wszystko i tak czasem lubie pooglądać jak lami grając np. w omsi czy tam omni impreium beki ;)
@ViZ_PL: Stream to idealne rozwiązanie dla niego. Siada na dupsku, otwiera fantę i nawija czo tam się na ekranie dzieje. Reklamy co 30 minut, potem wrzutka na youtube [pieniądz x 2]. Czysty zysk przy minimalnym nakładzie czasu. Smuteczek trochę, ale hed z tvgry robi świetne materiały w podobnym tonie.
@ViZ_PL: I tak najbardziej wkurza mnie na czacie to nakłanianie Von Zaya do ciagłego grania w SC2 i FTL'a, by później ta sama gimbusiarnia jarała się robieniem kompilacji rage'y na tubie. "He he, wonziu gra w sc2, jest już rage, wbijać XDD" - nie wiem co w tym śmiesznego, bo w tym momencie niestety tylko traci się w oczach choćby takich osób jak ja, którzy śledzą jego materiały od czasów tvgry.
Mówisz jak jest :c Materiały z Suchego Kanału (na YT) mogłem nawet oglądać po kilka razy, widać że się do nich przykładał.... jeszcze przeglądanie internetów jest ok, albo np. obejrzeć stream z jakiejś świeżej gry, ale sc2 i inne tasiemce to dno :c