Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Was ale mnie strasznie denerwuje klimatyzacja. Odwieczna walka z innymi pracownikami biura bo ustawiają to ustrojstwo na jakąś niedopasowaną do warunków pogodowych temperaturę. Jestem już przez to 2 raz przeziębiona w tym miesiącu. Dziękuję za uwagę czytających i za katar/kaszel społeczność #zalesie #klimatyzacja
  • 44
  • Odpowiedz
@delancey: też mnie to #!$%@?, btw. minimalna temperatura to 18 stopni. Moim zdaniem w biurze nie powinno być zimniej niż w domu, większość z was ma pewnie w domu z 20-22 stopnie, i to jest normalna temperatura. A nie jak latem chodzisz na krótko bo jest pod 30 stopni, wchodzisz do biura i masz chłodnię. To rozwala zdrowie i nie #!$%@? że nie bo wam poszukam art..

Państwowy Inspektor Pracy podaje
  • Odpowiedz
@delancey: nie patrz na tych grubasów. Po prostu wyłączaj. W końcu się nauczą.

Jak nie masz pilota to polecam w Mi Pilot w telefonach Xiaomi. W innych pewnie też są.
  • Odpowiedz
Anetko, czy to ty


@ChochlikLucek: Heheszki heheszkami, ale źle ustawiona klima potrafi #!$%@?ć. Kiedyś na praktykach siedziałem pod wentylacją w bluzie i mi kapało z nosa z zimna, do tego chodziłem do kibla ręce w ciepłej wodzie ogrzać, a 2 biurka dalej marudzili że za gorąco bo waliło od rozgrzanego okna xD
  • Odpowiedz
@hadrian3: ja jestem ogólnie zimnolubny i chodzę w koszulce gdy większość zakłada bluzy, ale podczas statycznej pracy przy komputerze robi mi się zimno, poniżej 21-22 stopni marznę, a jeden wysoki grubas z biura ustawiał na 19.
Chore, żebym w lato brał bluzę specjalnie do biura bo klima
  • Odpowiedz
@hadrian3: racja, optymalna temperatura to mimo wszystko nie mniej niż 20 stopni.

18 stopni na zewnątrz, gdy idziesz sobie spacerkiem to zupełnie co innego niż 18 stopni w środku, gdy wieje ci na plecy jakaś klima
  • Odpowiedz
Heheszki heheszkami, ale źle ustawiona klima potrafi #!$%@?ć.


@maad: ale też są ludzie, którzy klimę uznają za zło wcielone xD Trenuję taniec akrobatyczny, treningi są dość ciężkie, sala ma 60 m kwadratowych i na dwóch ścianach okna od podłogi na wysokość 3 metrów. Teraz w upałach jest dosłownie nie do wytrzymania, powietrze stoi, a treningi się odbywają od 15 do 21, więc już o 16 śmierdzi gorzej niż na małej siłowni
  • Odpowiedz