Wpis z mikrobloga

PROSZEM PANIOM ALE MY NIE WIEDZIELI, MY SIE CZUJEM OSZUKANI. SONDY NIE CHCOM NAM POMUC I INNE INSTYTUCJE PANSTWOWE. WCHODZILIM NA STRONY BANKU A TAM PISAŁO JAK BYK 2%, A JESZCZE DOPLATY MIALY BYC. MY MYSLELI, ZE NAM PANSTWO DO KREDYTU DOPLACI I SPLACI ZA NAS. TERAZ TE STOPY SPADLY. MY SIE CZUJEMY OSZUKANI. NIE MAMY PINIENDZY, ZEBY TO SPLACAC. APELUJEMY O POMOC. NIKT SIE NAMI NIE INTERESUJE.
#kredyt2procent #nieruchomosci
niezdiagnozowany - PROSZEM PANIOM ALE MY NIE WIEDZIELI, MY SIE CZUJEM OSZUKANI. SONDY...

źródło: uid_8588a028ac2c4aa2be427810742d945e_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_630

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: A o refinansowaniu kredytu słyszał ? Czy też bóldupisz, że załadowałeś się w normalny kredyt x lat temu, jak stopy były po 2% normalnie i nie wpadłeś na to żeby wziąć na stałym bo myślałeś, że to betonuje nogę do banku?
  • Odpowiedz
@GOHAN: panie ministrze mam nadzieję, że program ratowania ludzi z kredytu 2% też jakiś wymyślicie ( ͡° ͜ʖ ͡°). W końcu trzeba bedzie zbić troche kapitału politycznego. Na tym również ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@GOHAN:

Zobaczysz jak Ci stopy spadną do 2% przez następne 5 lat jak świnia niebo :) Już o 0% to nie wspomne....


Dokładnie tak, jaki wzrost stóp procentowych. Chłopie, to jest nowa ekonomia. Powtarzam nowa ekonomia. Zobaczysz stopy procentowe w wysokości 6% jak świnia niebo w Polsce. 2018 r. Vibes.
  • Odpowiedz
@GOHAN:

A co ja się będę....


Wiadomo, tak samo jako w wrześniu zeszłego roku każdy się pukał w głowę, żeby broń Boże nie wchodzić na polską giełdę, a tym bardziej w spółki zajmujące się budowa mieszkań ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Nie masz zielonego pojęcia jakie będą stopy procentowe za 5 lat, a mówienie, że zobaczysz niskie czy wysokie jak świnia niebo to czysty pokaż ignorancji z Twojej
  • Odpowiedz
@Charlton: a czy wysokośc dopłat nie jest uzależniona od WIRONu? czyli za 5 lat wiron wynosi np. 3% i wtedy dopłata od państwa to już 1%(?) a kredytobiorcy mają stałą stopę na 7% --> robi się z tego po 5 latach znowu kredyt 6%
  • Odpowiedz
@GOHAN: ja tylko probuje Ci pokazać, że Twoja pewność w wygłaszaniu opinii ma się nijak do rzeczywistości, która może nas spotkać w przyszłości. Oczywiście robię to na podstawie przykładów z przeszłości, bo do przyszłości nie mam dostępu.
  • Odpowiedz
@Charlton:

To jeśli nie spadną jaki sens ma twój wpis?


Ale gdzie na napisałem, że spadną czy nie spadną xD? Nie wiem. Ten wpis ma charakter prześmiewczy, że program ten nie ma za zadanie rozwiązać żadnego problemu, oprócz problemu, z którym mogą się mierzyć obecnie osoby, które przebywają u władzy, czyli ich bezrobocia albo pracy za dużo niższe pieniądze niż dotychczas zarabiali. A poziom debaty publicznej jest na poziomie takiego rynsztoku,
  • Odpowiedz