Wpis z mikrobloga

Siemka!
Kontynuując relację z podróży do Indonezji zabieram Was na wyspę Nusa Penida, gdzie oprócz popularnych miejscówek wybierzemy się również na snorkelling, który udał nam się w 200%. Zobaczyliśmy rekina wielorybiego oraz kilka ogromnych płaszczek.

Dla zainteresowanych podrzucam...

link do znaleziska - REKIN WIELORYBI, OGROMNE PŁASZCZKI i PLAŻE Z INSTAGRAMA. NUSA PENIDA, INDONEZJA
Będę wdzięczny za pomoc w wykopaniu!

Tag do obserwowania: #wieczniewolni

#turystyka #podroze #azja #bali #indonezja #trekking #gory #podrozujzwykopem #zainteresowania #przygoda
ziolo22 - Siemka!
Kontynuując relację z podróży do Indonezji zabieram Was na wyspę Nu...

źródło: P163387

Pobierz
  • 21
@ziolo22

1) jak często pływają lodzie z Bali na Nusa Penida i o której wyrusza pierwszy?

2) Podobno warto tam nocować przynajmniej jeden dzień, prawda?

3) Byłeś na Gili? podobno tam są fajne spoty do nurkowania

4) wiesz może czy na Bali, Nusa Penida czy Gili da się wypożyczyć łódź/łódkę/motorówkę by samemu poeksplorowac wybrzeża?
  • 1
@Wygryw_z_wyboru: 1. Promy pływają 1-2 razy dziennie ale jest wielu przewoźników także myślę, że to nie problem złapać jakieś połączenie.
2. My zostaliśmy na trzy noce, Zdecydowanie warto to jest więcej miejscówek niż tylko dwie instagramowe plaże. My zatrzymaliśmy się w górach w naprawdę dobrym obiekcie za 50 zł dziennie.
3. Byłem i właśnie montuje odcinek (jutro będzie na kanale). Jest dużo miejscówek gdzie możesz spotkać żółwie, zarówno w trakcie nurkowania
  • 0
@Brojogan: kilka razy się napijesz i przestaniesz zaciągać wodę :D schodząc pod wodę staram się powoli cały czas wypuszczać powietrze i chyba jest git. Zresztą to tylko kilkanaście sekund pod wodą.
  • 0
@vanvolf: niekoniecznie. Nie ma tam dróg na crossa. Kilka raz drożej a różnica znikoma. a wypadki to jedynie mogą spowodować kierowcy ci którzy wożą jednodniowym turystów.