Wpis z mikrobloga

#gothic #gothic2 #returning
panowie gothicowcy ktoś ma może linka do kodów do returninga? (pamiętam miałem kiedyś jakiś link do dokuentu google gdzie był kod na każdy przedmiot)
Potrzebuje ponieważ chciałbym zagrać sobie jeszcze raz w returna a chciałbym sobie pograć na mega grafice bo jak grałem wcześniej to miałem trochę ograniczoną żeby było widać roślinki i ogólnie cancer dla mnie podnosić wszystko czy szukać po kątach dlatego chce zrobić tak żeby już na początku gry wpisać kod na amulet ognika potem kod na jakąś drogą broń, sprzedam te bronie u jakiegoś npc żeby mieć hajs i wykupić na start wszystko ognikowi potem wyrzucić golda i grać na starcie z wymaksowanym ognikiem
  • 5
@JakKompocikToTylkoTruskawkowy: dzięki, już sobie poradziłem, znalazłem listę kodów i na starcie już miałem ognika. Następnie z wieży xardasa na Marvinie "k" i f8 poleciałem do piramidy do riordiana pogadałem z nim i miałem już odblokowane skile do ognika za Golda. Następnie poleciałem na farmę lobarta i u cantara sprzedałem drogie elixiry (które za pomocą kodów sobie przyznałem). Za Golda wykupiłem wszystkie skila ognika a hołd jaki mi został wyrzuciłem na jakimś