Wpis z mikrobloga

Już któryś raz z kolei próbuje przeczytać tego Kovala no, ale po prostu nie mogę. Choć inne komiksy Polcha jak Wiedźmin i przede wszystkim genialna Ekspedycja czytam co jakiś czas to FK nie mogę nigdy dokończyć. Całość to straszny chaos, nie wiadomo o co chodzi, sceny przeskakują co chwila tak, że nie wiadomo o co chodzi. Jestem za młody by pamiętać ten klimat z końca PRL, więc pewnie sporo przez to ten komiks traci dla mnie na wartości.

#fantasy #fantastyka #funkykoval #oldschoolfantasy #90s #nostalgia #komiks #komiksy
Kagernak - Już któryś raz z kolei próbuje przeczytać tego Kovala no, ale po prostu ni...

źródło: IMG20230703173927

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Kagernak: kiedyś dawno czytałem, ale już słabo pamiętam o co tam chodziło, jakiś czas temu kupiłem polskojęzyczną wersje magazynu komiksowego Metal Hurlant przeczytałem z 3/4 tego i mi się też ode chciało
  • Odpowiedz
  • 1
@Kagernak część pierwsza ma chaotyczny początek, bo się dopiero rozkręcali. Od akcji ze wszczepką jest już git. Najlepiej napisana i narysowana jest część drugą, trzecia też jest spoko. Czwarta to niestety pomyłka i można ją sobie darować, tam ani nic się nie trzyma kupy ani dobrze to nie wygląda.
  • Odpowiedz