Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze rozumiem? Potężny influenser multipla i milioner byznesmen tuman (uważający się za inteligentnych ludzi) wzięli pod skrzydło małolatę chorą psychicznie, która ciągnęła fiuty raz za 50zł a raz za szczura kryształu (zależy od dnia i popytu) celem wykorzystania jej zasięgów, ale nie pomyśleli o tym aby zmienić maila/nr tel albo najlepiej cały telefon żeby być pewien swoich długoterminowych żniw i benefitów? Tymczasem człowiek z FASem z IQ mojej porannej kackupy rozegrał ich jak jakiś pier*olony Einstein idąc do operatora sieci, zastrzegając kartę SIM, wyrabiając duplikat i równocześnie odbierając dostęp do sociali czaki XD Jeszcze do wisienki na torcie brakuje aby tucznik zablokował jej ajfona przez icloud, wtedy gówniara by nawet nie miała na czym godzinę sprawdzić, została by dosłownie z niczym ( ͡° ͜ʖ ͡°) #famemma #danielmagical #bekazpodludzi
  • 30
@ZACIENTY_CAPSLOCK: O kolejny deb*il. A co do pomówień to grubas ani razu nie pomówił szona, natomiast szon wielokrotnie pomówił i zniesławił grubasa. Do tego publicznie. Co więcej, oprócz tego, że szon sam to zrobił, to jeszcze później wykorzystał do tego osoby trzecie (Ciot i Farmazeusz) którzy pod jej wpływem również wielokrotnie pomówili i zniesławili, słyszać kłamstwa Tosi od samej niej XD Więc niech szon Tosia próbuje coś ugrac, a nie tylko
@Studi: Amadi już się zawinął do LAS VEGAS i ma #!$%@? :D
Za niedługo Amadi:
- Nicola, Truman, Cios? no to tylko powierzchowna znajomość, tak naprawdę wyciągnąłem do nich pomocną rękę, ale nie skorzystali. No trudno, zobaczcie teraz jak wyglądają prawdziwe kasyna w Ameryce w Las Vegas...
@ZACIENTY_CAPSLOCK: O, a ty dalej bredzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się nie ekscytuję, ja mam beke z takich typów jak ty, którzy dla obrony szona potrafią wymyśleć abstrakcje na najwyższym poziomie i zbłaźnić się na poziomie hard XD Co do wcześniejszych twoich wypocin to niestety nie odpowiem, bo ktoś ci chyba zgłosił i usunął komentarz XD I od razu mówię, że to nie ja, z jednej