Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja uważam, że Kasjusz z Wrzoskiem również dostał na dziurę a jego prawdziwy rekord to 7-3? Już bardziej walka z Normanem była wyrównana pomimo, że też ją przegrał. Jak by z Normanem poszedł werdykt w dwie strony to jeszce nie było by takich wielkich kontrowersji, ale tą walkę z Wrzoskiem pamiętam doskonale i cały czas tylko schodził pod tymi mozolnymi ciosami a Kasjuszowi tylko łeb odskakiwał od sierpów no i dołów też bił bardzo dużo. Pamiętam że po walce z Normanem Bombel z Don kasjo Knurem zrobili tą szopkę i byli brani nawet specjalnie inni sędziowie, podejrzewam ze specjalnie taki werdykt był żeby nie było znowu afery że Wielki Król dostał #!$%@? a federacja stoi za nim murem, no i jeszce robote by stracili. Ktoś powie że jestem tylko wykopkiem i #!$%@? się znam a ja powiem że za małolata (od 13 do 18 roku życia) trenowałem boks i zrobiłem nawet 7walk więc jakieś pojęcie może mam...Co o tym sądzicie? Pytam tylko tych,którzy się interesują i znają choć trochę na sportach walki a nie ludzi którzy pytają na czacie czy lexy była już #famemma #primemma
  • 5