Wpis z mikrobloga

@Colek: No właśnie dzięki mojej dobrej pamięci dosyć pamiętam fabułę Stalkerów :( I nie będę mógł w to zagrać tak jak za pierwszym razem. Jest w tym modzie możliwość naprawy sprzętu? Jakieś nowe zabawki?
@Khaine: Z tego co pamiętam, to jest możliwość naprawy sprzętu. Można chyba znaleźć jakieś urządzenie, którym można jednorazowo coś naprawić. No i można naprawiać w barach (ale to już może bez tego moda było, nie pamiętam). Stalker Complete dodaje duuużo muzyki (jakieś piosenki przy ogniskach, muzyka w barach itp.). Pamiętam też, że dodaje wyraziste pory dnia (nocą praktycznie nic nie widać, więc musisz planować podróż). Mod jest ogólnie genialny - jest
@Khaine: Więc myślę, że z tym modem Complete jest jeszcze lepiej niż w podstawce. Aż sobie zaraz zagram. A ten Misery Mod też wydaje się być niezły, ale o nim nawet nie słyszałem wcześniej.
@Khaine: Dobre! Ja w Zew Prypeci w ogóle nie grałem, więc będę miał podwójną zabawę z tym modem. A czytałeś "Piknik na skraju drogi"? Moim zdaniem jest nieco nudniejsza od gry Stalker, ale też ma niezły klimat.