Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam prawie 4 lata expa jako #devops (klasyczny cloud tech stack) i ostatnio zacząłem sobie wysyłać sportowo CV'ki, bo chcę przejść kilka rozmów i akurat, może trafi się jakiś fajny projekt z dobrym budżetem. Wysyłam CV'ki na pozycje mida (nawet te z mniejszymi widełkami niż zarabiam teraz, dla samej ciekawości i chęci uczestniczenia w rozmowie technicznej) i seniora, choć tu akurat wiele nie oczekuje super odzewu, bo 4 lata to IMO zdecydowanie za mało żeby uważać się za seniora w tej działce.

I wiecie co? Lepszy odzew miałem jakoś z 6-12 miesięcy temu z mniejszym doświadczeniem i skillem, niż teraz gdy dokoksiłem swoje CV o nowe skille i certy xD Firmy odpisują, że mają ogromną ilość kandydatów w tym momencie i niestety mają CV'ki z większym expem niż mój i jestem odrzucany na etapie screeningu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te x miesięcy temu kontraktonie i SH zabijały się o devopsów umiejących cokolwiek, ale widze sytuacja się mocno zmieniła albo mam niefart xD

Nie mówie, że w ogóle nie nie mam info zwrotnego i zaproszeń na rozmowy, ale śmiesznie wygląda sytuacja rynku midów/seniorów i dobrze, że mam swój #programista30k #!$%@?łek, z którego się nie ruszam, dopóki nie nadejdą lepsze czasy.
#programista15k #programista25k #programowanie #pracait #devops #kubernetes #aws



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11