Wpis z mikrobloga

Jedną z osób krytykujących Lewandowskiego był Radosław Kałużny, który wyraził swoje niezadowolenie w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". - Ta reprezentacja od dawna nie ma lidera. Z pewnością nigdy nie był nim Lewandowski. Teraz też umył rączki. Gdyby wykorzystał te okazje, które miał w Kiszyniowie, mielibyśmy trzy punkty w kieszeni. W trudnych momentach powinien pociągnąć zespół mentalnie, wstrząsnąć nim. Ale do tego potrzebny jest charakter przewodnika stada. A Robert kimś takim ani trochę nie jest i nigdy nie był - mówił były reprezentant Polski.


Też mamy ekspertów

#mecz #reprezentacja #kanalsportowy #weszlo #lewandowski
InstrybutorzOrlenu - > Jedną z osób krytykujących Lewandowskiego był Radosław Kałużny...

źródło: 86b6098aebdfb8ea72e8d4f563d8bccf

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Jak ktoś pracuję na magazynie, to nie ma prawa wypowiadać się o reprezentacji czy jak


@Mikstolar: Może się wypowiadać, jak każdy. Ale żadnym autorytetem nie jest. Tak samo jak ja czy mirek obok.

Jakoś nikt nie pamięta jak Lewy podbiegał do innego zawodnika naszej repry i tłumaczył, jak machał i pokazywał gdzie i jak zagrać.
Tylko tego nie widać w tv, gdzie kamera podąża za piłką. Jest moda w mediach
  • Odpowiedz
@Instrybutor_z_Orlenu: tak jak ciągnął kiedyś reprezentację tak co raz bardziej zaczyna irytować. Ciągle macha tymi rękami, aż zaraz odleci do USA. Dla mnie to gówniany lider, który krytykuje kolegów czy trenerów przed kamerami, czy w wywiadach. Nie wiem czy właśnie on wewnętrznie dodatkowo nie stresuje tych chłopaków w szatni, skoro jest wiecznie niezadowolony. Do końca chyba też nie jest lubiany przez wszystkich, ale to wyjdzie pewnie z czasem, jak większość
  • Odpowiedz
Ale co? Jak ktoś pracuję na magazynie, to nie ma prawa wypowiadać się o reprezentacji czy jak?


@Mikstolar: gość, który tak poprowadził swoje życie, że z bycia na topie skończył na magazynie nie ma prawa się wypowiadać o byciu liderem i o wykorzystywaniu okazji lub nie a już kompletnie nie ma prawa wypowiadać się o mentalu
  • Odpowiedz