Wpis z mikrobloga

@lapko: O kurde, jak dobrze to wygląda :O Mam nadzieję, że uda się dopiąć projekt do końca.

Co do pomysłów to (o ile jeszcze tego nie ma w dotychczasowym zestawie) coś opartego na salamandrze! O typie trującym na najwsześniejszym stadium ewolucji i ognisto-trującym (nawiązując do słynnego mitu o salamandrach rodzących się w ogniu) jak już wyewoluuje chociaż raz.
@lapko: Cudowne! Nie mogę się doczekać, aż wrzucisz więcej, absolutnie szaleję za konceptem postaci i ich ewolucji, w każdej możliwej formie. A jeśli ma to nawiązywać do Polski, jest to fanowskie i na wysokim poziomie, jak to, to jest triple podnietka. Pomysłu nie mam innego niż te, które już podano wyżej. Bocian, Bazyliszek i koncept bursztynowej syrenki mi się najbardziej podobają.
@przegralamzycie

Chcąc nie chcąc właśnie tę nazwę obrała sobie jedna z firm odzieżowych w Polsce i twierdzenie, że ludzie nie kojarzą tego z ową marka, a z łacińska nazwą to albo mocny cope albo życie w bańce informacyjnej.

Ale myślisz, że wybrała ją przypadkowo, czy celowo uderzając w przynależność narodową, bo każdy średnio rozgarnięty klient kojarzy nazwę Vistula z rzeką Wisła?
To jakby jakiś Amerykanin się zesrał, że Cherokee to nazwa jeepa