Wpis z mikrobloga

Niedawno ktoś o tym pisał, ale swoje muszę dorzucić. Niesamowite jest to, jak normictwo nie wyobraża sobie wakacji bez jakiegoś wyjazdu typu Turcja, Egipt, Grecja czy inna Madera. Jak się mnie ostatnio pytali na studiach i odpowiedziałem, że nigdzie się nie wybieram i będę gnił na chacie to w szoku byli. Normictwo #!$%@? ehhh przynajmniej sobie chłop nowe F1 kupił i będzie grał, bo lepiej się gra niż w poprzednie edycje. #przegryw
  • 12
@Puszczanin: ehh do lasu to podjechać trzeba, bo obok nie ma. Jest tylko jezioro, ale nad nim za duże prawdopodobieństwo, że spotkam kogoś znajomego ze szkoły i będę się czuł jak jeszcze gorsza #!$%@?
@Mandragora_Cesarska: THIS
jak ja nienawidzę jak zamożni ludzie narzekają na wysokie ceny. Gościu jak zarabiasz 30k to #!$%@? ci róznica czy diesel kosztuje 6, czy 7, bo i tak nawet nie spojrzysz jaka cena widnieje na terminalu. Mieszkam w tym poznaniu #!$%@? przez 3/4 roku i w centrum same porsche, tesle, lexusy, jaguary, a i nawet ferrari czy lambo się czasem trafi. Nic starszego niż 10 lat nie zobaczysz. No ale
@MrMacix: U mnie babki na dziecko żydzą żeby kupić nową kołdrę (kupi po wypłacie którejś), ale wakacje must have. Ostatnio rozmawiałem ze swoją nt takich wydatków, żeby pół oszczędności wywalić na gnicie na plaży... Reakcja była na szczęście dość zdecydowanie słuszna. Można dookoła swojego domu podobne atrakcje znaleźć, a taniej.
@MrMacix pojedź sobie w góry. Dla jednej osoby, to nawet nocowanie w Zakopane wyjdą jakieś grosze, a w Tatrach są zajebiste widok i można znaleźć fajne, rzadko uczęszczane trasy.
Tutaj pierwszą osobę minąłem dopiero w jakiejś 4h wędrówki.
Glacial - @MrMacix pojedź sobie w góry. Dla jednej osoby, to nawet nocowanie w Zakopa...
@grap32 ostatnie parę lat nocowałem pod adresem salwatoriańska 6, w tym roku pokoje gościnne u Majerczyka, też gdzieś niedaleko. W obydwu miejscach około stówy za noc. I generalnie wszędzie gdzie sprawdzałem pokoje pojedyncze w tym roku 90-110 zł