Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun: ciągłe powiadomienia w telefonie i ciągłe ich sprawdzania obniża IQ o jakieś 5-15%

Do tego ciągłe ogłądanie tiktoka i shortów na fb/ig na pewno też może wpłynąć pozytywnie na obniżenie sprytu życiowego.
  • Odpowiedz
zakladanie że głupsi ludzie nie mają zmartwień XD Nie powiem skąd wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MacronT1000: Mają inne. Ale niestety iloraz inteligencji był zbyt wysoki aby ogarnąć coś poza swoim nosem xd
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: tak samo jak obniżasz sprawność fizyczną, nie dostarczając mózgowi ćwiczeń. Do tego alkohol + inne używki np marihuana świetnie się sprawdzi, a jest na receptę. W jakimś odcinku house'a typ będący geniuszem pił jakiś syrop czy coś, który go otępiał, robił to żeby funkcjonować wśród 'normalnych' ludzi, niestety nigdy nie sprawdzałem czy jest to faktycznie możliwe, pamiętam tylko ten odcinek.
Ogólnie to bardzo głupi pomysł, bo co jeśli zmiana jest
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Autor wpisu jest przeciętniakiem.

Właśnie jako naprawdę ponadprzeciętnie inteligentna osoba masz dostęp do niesamowitych rzeczy, samo zrozumienie czegoś daje wielką frajdę. A przecietniak obok tych rzeczy przejdzie obojetnie i dla niego to sa nudy.
  • Odpowiedz
zakladanie że głupsi ludzie nie mają zmartwień XD Nie powiem skąd wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MacronT1000: Wiadomo, ze nie chodzi tutaj o generalizowanie i upraszczanie, ale faktycznie glupsi ludzie maja wyzszy poziom zadowolenia/satysfakcji z zycia. To jest paradoks, ale tak jest - obserwowalem to setki razy, a dla powiekszenia paradoksu dodam, ze czesto do tego dochodzi biedota. Widzialem sporo przykladow ludzi bogatych, czesto inteligentnych z depresjami,
  • Odpowiedz