Wpis z mikrobloga

@hobbyt: "3. Stelaż zintegrowany z materacem." - słaby pomysł. Tego typu materacy na stelażu jest dość mało na rynku. Za parę lat jak się materac wyrobi (bo to jednostronne modele) to będziesz miał znacznie ograniczony wybór.
Zdecydowanie lepszym wyborem jest nr 1 i nr 2. "Platforma obita materiałem." - w tym wypadku stelaż leży na korpusie łóżka, a na nim leży materac (podobnie jak w łóżkach kontynentalnych).
"Stelaż metalowy/drewniany z listewkami."
  • Odpowiedz
@hobbyt: Nigdy nie spotkałem się z typem 1. Nie wiem zasadniczo jak by miało to działać? Czy to jest stelaż obity materiałem, czy ma w sobie wbudowany materac? W obydwu przypadkach zbędnie podnosi ciężar klapy.
Opcja 2 wydaje się najpopularniejsza i najrozsądniejsza. Opcja 3 to jakaś pomyłka. Zasadniczo ani ładne, ani praktyczne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Marcin3005 typ 1 to jakiś stelaż ale jak zbudowany to już zależy od producenta. Oglądałem w agata meble takie łóżko i znalazlem negatywne opinie że zapada się po roku bo jest tam tylko płyta pilśniowa która się odkształca.
  • Odpowiedz
@Milano: Czy siłowniki łóżek typu 1 oraz 2 będą w stanie podnieść i utrzymać bez problemu 40-50kg materac + pościel etc.? Jak się upewnić, że nie będą miały z tym problemu? Jest jakiś konkretny model jaki byś polecił dla typu 1? Gdzie można takie łóżka obejrzeć w jakich salonach w dużych aglomeracjach? Budżet do 3k powiedzmy. Dzięki
  • Odpowiedz