Wpis z mikrobloga

Panowie, gdzie kupie dobre jakościowo tshirty? Zwykłe basic w rożnych kolorach. Zamówiłem sobie multipak Abercrombie & Fitch ale jakość to bliżej HM niż do jakiejś marki ''premium''... zalezy mi na tym, żebym po jednym założeniu nie wyglądał jak bezdomniak #modameska #zalando #moda
  • 13
@final_riot: lepiej dopłacić i wyłapać na promce multipak czegoś naprawdę premium, ja np jestem mega zadowolony z z tshirtow Hugo bossa, które mam po parę lat i dalej ubierają się idealnie- zajechałem niektóre potem z toksyn.
@final_riot: zalando, moj wstręt do ludzi nie pozwala mi wychodzić do centrum handlowych, aczkolwiek od czasu do czasu warto się porozglądać w jakiś domkach outletowych albo polować na jakieś okazje sezonowe, typu 4f robił na koniec wakacji promki że im więcej ubrań kupiłeś tym większa promocja na wszystko i za dobre kurtki płaciłem po 120zl. W maju we Wrocławiu kupiłem z jakąśtam promka w tym centrum outletowym buty trekkingowe letnie salomona
@Cztero0404: dobrze misiu, ja wiem ze Ty tylko LV, Ralph Lauren i manufaktury projektantów ale zamknij te mordę, bo nawet tego w ręce nie miałeś a gość pyta o coś co bedzie wyglądać dobrze po więcej niż 5 praniach.
@Zly_On:

zamknij te mordę,

Uuu a dlaczego tak brzydko? Chyba ktoś ma ból dupska. Ale spoko rozumiem tutaj w Polsce jak sobie kupisz 10-15 letnie audi lub bmw i t-shirt hugo bossa lub czegoś podobnego to już jesteś kimś XD

dobrze misiu, ja wiem ze Ty tylko LV, Ralph Lauren i manufaktury projektantów ale zamknij te mordę, bo nawet tego w ręce nie miałeś a gość pyta o coś co bedzie