Wpis z mikrobloga

Od kiedy Elon Musk przejął Twittera, co kilka tygodni jest jakaś większa awaria, a to nie da się tłumaczyć tweetów, a to komentarzy zobaczyć, a to wyświetlają się randomowe posty od nieobserwowanych kont. Teraz #!$%@?ł limitami czym chyba całkowicie #!$%@? ten portal. Posiadam konto blue, mam niby 8000 tweetów dziennie limit a skończył mi się po 15 minutach. To jest chyba największy Janusz wśród biznesmanów mam wrażenie, że cały ten jego hype to tylko i wyłącznie PR, który coraz bardziej mu się rozjeżdża.

#elonmusk #twitter #media #socialmedia #internet
  • 18
@kanasta: Przeskorlujesz w minutę ponad 250 tweetów? XD A nawet jeśli zawęzimy to do 50 tweetów na minutę to ktoś najwyraźniej ujowo spersonalizował sobie profil skoro wszystko omija tak szybko i to z nim raczej coś nie tak
Przeskorlujesz w minutę ponad 250 tweetów? XD A nawet jeśli zawęzimy to do 50 tweetów na minutę to ktoś najwyraźniej ujowo spersonalizował sobie profil skoro wszystko omija tak szybko i to z nim raczej coś nie tak


@galgal: Dziwisz się? Era tiktokizacji, w której przeciętna Julka i Oskarek na TikToku potrafią skupić uwagę na 3-5 sekund i bezmyślnie scrollują 1000+ filmików w ciągu 15-minutowej jazdy autobusem?

Przeciętny, uzależniony użytkownik Twittera jak
SebastianDosiadlgo - >Przeskorlujesz w minutę ponad 250 tweetów? XD A nawet jeśli zaw...
@SebastianDosiadlgo: wiedziałem, że problem istnieje (zresztą też mnie dotykał nie raz), ale jeśli jest on na taką skalę na jaką jest oburzenie tymi limitami, to tak sobie myślę, że z socjologicznego punktu widzenia fajnie jakby Twitter wyznaczył nowy trend. Bezmyślny scrolling to robienie sobie papki z mózgu i ludzie przestają być uważni.
@galgal z socjologicznego punktu widzenia fajnie jakby Twitter wyznaczył nowy trend.


Nowy trend, o którym mówisz wyznaczył Michał Białek. Pisałem o tym, ze wykop wprowadził trend anty-dopaminowy dzień przed tym jak zrobił to Elon. Ja myślę, że Elon po prostu wykrada najlepsze pomysły marketingowców z wykopu:

https://wykop.pl/wpis/71882313/wpis

Bezmyślny scrolling to robienie sobie papki z mózgu i ludzie przestają być uważni.

No i przecież o to chodzi, to jest posredni cel. Tak jak
@rakiwo ja bym dodał, że wcześniej nie było problemu z tymi sławnymi botami, o które Elon oskarżał Twittera, a teraz mam spam w wiadomościach i polubieniach od nich XD