Wpis z mikrobloga

@dumpmuzgu: nikt się o was bił nie będzie niech was biorą w cholera i się męczą, ja np nie widzę żadnych plusów bycia z facetem z Polski kupa wymagań nic do zaoferowania
  • Odpowiedz
@dumpmuzgu: poprostu chcecie nastawić polki na ukrianki a nam to zwisa nawet dziś możecie się pakować i tam jechać, będzie więcej luzu w kraju , mi tam nie zal stracić słabej jakości facetów
  • Odpowiedz
@Linnior88: Kochana, problem w tym, że same Ukrainki też by ich nie chciały, daj spokój xD jak dla mnie polscy samce mogą zniknąć, i tak już traktuję ich jak powietrze xD
  • Odpowiedz
@Linnior88: zgadzam się w 100%, p0lacy oczekują kobiety pracującej zarówno na etacie jak i w domu, nie mając samemu nic kompletnie do zaoferowania: ani urody, ani charakteru, brak dobrego seksu, jedynie chore wymagania. Zastanawiam się tylko skąd im to się wzięło, przez słowa babć i ciotek, że tacy kawalerowie z nich wyrośli?
  • Odpowiedz
@Mamaboss: oni myślą że się będziemy bic o ich śmierdzące skarpety i majtki do prania w zamian za kwiaty z biedronki za 5 zł na dzień kobiet
Jak znajda to niech mają i po 10 kobiet z innego kraju , niech się te biedne kobiety mecza
  • Odpowiedz