Wpis z mikrobloga

Czy są tu użytkownicy Opla Insignia B w wersji 4x4, 2.0, 260 KM? Jaki się sprawuje? Co wkurza? Jak spalanie? Wiem, że auto w tej wersji silnikowej nie jest mocno u nas popularne, ale może ktoś jednak się tutaj znajdzie. Najczęściej pojawia się marudzenie na wygłuszenie, co jestem w stanie przeżyć bez większego problemu. Podobno ten benzyniak 2.0T to jeden z lepszych motorów Opla, prawda to? #opel #samochody #motoryzacja
Biebrzanski_Ghul - Czy są tu użytkownicy Opla Insignia B w wersji 4x4, 2.0, 260 KM? J...

źródło: AC115BC9-9B44-4218-AD3D-05BF05183B43

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Biebrzanski_Ghul: tez się teraz nad nim zastanawiam, ale obawiam się trochę spalania. Jest jeszcze 1.6t benzyna (200 KM), ale mało ofert na otomoto. Najwiecej tych 1.5t, ale wydaje mi sie ze to mało na te budę :/
  • Odpowiedz
@sabu No spalanie rzeczywiście jest, jakie jest. Ale liczę się z tym. Dopóki nie ciśniesz go za każdym razem wszędzie, to przy "normalnej" jeździe bez problemu można zejść do poziomu z tego 165 kuca. Rozważałem i dalej też rozważam taką wersję, bo niby też daje radę, ale niedługo oglądam właśnie 260 KM, bo możliwe, że fajna okazja z pewną historią. Zobaczymy. Przewagę 260 ma taką, że teraz jeżdżę z V6 i ciężko
  • Odpowiedz