Wpis z mikrobloga

Witam, chciałbym się spytać jak tam przebiega ofensywa ukrów? Z tego co patrze to jak na razie udało się odbić pare wiosek, ktore i tak będą wyludnione po wojnie, kosztem kilku tysiecy zabitych. Na wykopie ludzie pisali, ze rus to armia meneli uzbrojona w saperki, więc powinno pojsc gladko, szczegolnie ze ukraincy dostali sprzet nato. Tak to wygląda czy moze ja zle na to patrze? Ktos jest w stanie przedstawic jakies sensowne informacje w tym temacie?
#wojna #rosja #ukraina
  • 14
W tej fazie operacji uczestniczy okolo 20% zgromadzonych przez SZU sił.


@dqdq1: hahah widzę że coraz mniej. Wolski już w tamtym tygodniu mówił o 12 brygadach i 3 artylerii a to nie jest 20% zgromadzonych sił tylko znacznie więcej.
@Koniasz: raz wolski jest niepoważny i kto go słucha jest idiotą, drugi raz to wiarygodne źródło informacji.

W Rosji musie opanować dwójmyślenie do perfekcji ale tutaj takie coś nie przechodzi.
raz wolski jest niepoważny i kto go słucha jest idiotą, drugi raz to wiarygodne źródło informacji.


@dqdq1: Wolski jest dobry jako agregator informacji a jego przewidywania są bardzo często nietrafione, ale to całkowicie co innego i trzeba to oddzielać. Dodatkowo informacje o których mówię padły w odcinku z Pułkownikiem Lewandowskim który się z tym zgodził bo sam takie wyliczenia prowadzi. A Pułkownik Lewandowski to nie jest sprzedawca sprzętu medycznego tylko dowódca
@Koniasz: najbardziej bawi mnie to ze dałeś mnie na czarna listę za prostowanie twoich bzdur a nadal boli cię to tak bardzo ze cały czas mnie zaczepiasz.

Typowe ruskie myślenie- dostałeś po uszach i święte oburzenie a ja mam twoje #!$%@? tolerować.