Wpis z mikrobloga

#antynatalizm pracuje z mlodym tatusiem; min. raz w tygodniu musi sie zwalniac z pracy, by gdzies jechac, bo bachor choruje, czegos potrzebuje itp.; na daily slychac wycie bekarta; prosta rzecz do zrobienia zajmuje mu 2 sprinty, wiec produktywnosc spadla; to niesprawiedliwe, ze ja jestem wydajny, robie wszystko szybko i sprawnie, szkole sie, a mam placone tyle samo co dziecioroby; dziecioroby powinny mniej zarabiac #dzieci #rodzicielstwo
  • 11
ja chce awansowac i robic kariere


@SweetieX: jeżeli chcesz awansu to idź po podwyżkę. Awansują nie bardziej sumienni czy lepiej wykonujący obowiązki, ale osoby, które się szanują. Jeżeli będziesz więcej pracował niż dzieciorób, to dzieciorobowi dadzą awans, bo ma bardziej wywalone na robotę.
@SweetieX: co za wysryw. Skoro pracodawca nie chce Ci dać podwyżki, to znaczy że "ja jestem wydajny, robie wszystko szybko i sprawnie" to tylko Twoje mniemanie o sobie. Mam ja i w pracy takich młodych gniewnych pod sobą. Gówno wiesz, a mordę drzesz. Jak Ci się nie podoba, to droga wolna, w IT możesz pracować w niemal każdej firmie na świecie. Gwarantuję Ci, że nikt za Tobą ani Twoją wydajnością nie