Wpis z mikrobloga

  • 2
Lewy by odpowiedzial, ze Peszko.


@Zakala_Wadowic
Tu bym raczej polemizował, jak już to Lewy wskazał by Tomka Młynarza.

Prowadząca program pewnie nawet nie wiedziała kto to Bergkamp, więc tu jej zdziwienie, poparte pewnie tym że jak grałeś w Barcelonie w czasach Messiego, nie może być innej odpowiedzi.
Nawet gdyby Henry wskazał dajmy na to Vieire, Ljunberga, Piresa, to i tak zdziwienie babki było by nie mniejsze.
  • Odpowiedz
@rybazryzem85 Watpie czy prowadząca nie wiedziała kim jest Denis Bergkamp. Nie mierz miarą Borasa profesjonalnych dziennikarzy w UK.

Natomiast wybór Bergkampa jest nieoczywisty i nie dziwię się jej zdziwieniu. Bo chłop grał m.in. z następującymi pilkarzami: Messi, Iniesta, Xavi, Zidane, Vieira, Del Piero, Inzaghi.

Musisz przyznać, że przy takich nazwiskach wybór Bergkampa jako najlepszego pilkarza z jakim kiedykolwiek gral wydaje się dosyć nieoczywisty, mimo calej sympatii do nie- latającego holendra ( ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@Niemamwiedzy
Weź pod uwagę że Henry od 1999 do 2006 grał z Dennisem w Arsenalu.
Znając współpracę tych dwóch piłkarzy w drużynie Kanonierów, wybór nie powinien nikogo dziwić.
Jeżeli babka wiedziała kim jest Bergkamp(tak jak ty twierdzisz) to powinna też wiedzieć o tym że Henry przy każdej możliwej okazji powtarza że Bergkamp jest zawodnikiem z którym najlepiej mu się grało.
Gdyby o tym wiedziała to nie została by zaorana przez Thierriego.
  • Odpowiedz
@rybazryzem85 Ale pytanie nie było z jakim graczem Ci się najlepiej grało (na przyklad: "which player did you get on best with") ale o to jaki jest najlepszy gracz z jakim grałeś ("Best player you played alongside"). Więc dla mnie też odpowiedź jest mocno zaskakująco.

Laska kumpluje się z Ianem Wrightem więc zapewne zna historie Arsenalu z czasow m.in Bergkampa z pierwszej ręki lepiej niż Ty kiedykolwiek ją poznasz ( ͡º
N.....y - @rybazryzem85 Ale pytanie nie było z jakim graczem Ci się najlepiej grało (...

źródło: temp_file.png5257846544513169128

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Laska kumpluje się z Ianem Wrightem więc zapewne zna historie Arsenalu z czasow m.in Bergkampa z pierwszej ręki lepiej niż Ty kiedykolwiek ją poznasz ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Niemamwiedzy
To tym bardziej działa na jej niekorzyść.

Ale pytanie nie było z jakim graczem Ci się najlepiej grało (na przyklad: "which player did you get on best with") ale o to jaki jest najlepszy gracz z jakim grałeś ("Best
  • Odpowiedz
@rybazryzem85 no ale co działa na jej niekorzyść?

Powtórzę to jeszcze raz, jak ja widziałem ten program też byłem zdziwiony, bo spodziewałem się że jeżeli nie wskaże Messiego to przynajmniej powie ze najlepszym piłkarzem z jakim grał był np. Zidane o którym wielokrotnie mówił że to najlepszy piłkarz w historii francuskiego footballu. A tak to wychodzi na to że najlepszy piłkarz w historii francuskiego footballu jest wedlug niego gorszy niż piłkarz który
  • Odpowiedz
  • 0
no ale co działa na jej niekorzyść?


@Niemamwiedzy
To że jak ma info z pierwszej ręki od gościa mocno związanego z Arsenalem, to powinna uszanować to że Henry uznał Bergkampa za najlepszego gracza z którym grał.Nie powinna być tym faktem zdziwiona. Tu mamy zdziwienie i pretensjonalne "Not Messi"

A tak to wychodzi na to że najlepszy piłkarz w historii francuskiego footballu jest wedlug niego gorszy niż piłkarz który nawet u siebie w
  • Odpowiedz
@rybazryzem85 Po raz trzeci to pisze - pytanie nie było: " z kim Ci się najlepiej wspolpracowalo", a o to kto jest najlepszym piłkarzem spośród z tych z którymi grałeś. Widzisz różnice?

Odpowiadając na tak zadane pytanie masz w pisdzie z kim ci się najlepiej współpracowało (bo nie o to jest pytanie) a skupić się na skillu i inteligencji boiskowej. Bez znaczenia dla oceny generalnej jakości piłkarskiej ma to, że jemu subiektywnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Niemamwiedzy
Ty z góry zakładasz ze Bergkamp był gorszy od Zidana, Messiego czy Iniesty.
Piszesz że Henry widział więcej niż my przed tv. Masz rację, widział na tyle by uznać Bergkampa za najlepszego gracza z którym miał przyjemność grać.
Ty jak widać masz ostry ból dupy z tego powodu, bo jak sam stwierdzileś " nawet u siebie w kraju nie jest uznawany za najlepszego",więc jakim cudem tak się sprawy mają.

Tak na
  • Odpowiedz
@rybazryzem85

Nie mam bólu dupy. Jestem jednak więcej niż pewien że na 100 Holendrów zdecydowana większość powie ze najlepszym piłkarzem w ich kraju był Cruyff, Gullit czy Van Basten a może z 5 -10 osób wskaże Bergkampa. Nijak się ma to do mojej sympatii a jest po prostu taka a nie inna ocena rzeczywistości. To tak jak by ktoś u nas uznal że najlepszym piłkarzem wszechczasow w Polsce był Lato. Większość uzna
  • Odpowiedz