Wpis z mikrobloga

@KapitanOdwiert: opis który miałem najdłużej?
Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drugim było: Pij za wiedźmy pijące krew.
Wuja zadzwonił do mojej starej, że jestem szatanistą bo mam takie opisy i matka mi zrobiła burę xD
  • Odpowiedz
@CoolerHusky @Zoyav

ja pamiętam jak na naszą klasę wleciały eurogąbki i ogłosili konkurs. Trzeba było wymyślić najlepszy cytat/opis zdjęcia XD

Młody gówniarz wtedy byłem i wymyśliłem "Zdrada jest jak gaśnica, gasi każdy płomień" XDD

Oczywiście pisane w stylu "zDrAdA jEsT". Grażyny w komentarzach pisały, że piękne XD
  • Odpowiedz
@KapitanOdwiert jezuuu. Napisałam raz (oczywiście domyślniew opisie) do chłopaka w którym się kochałam w liceum: „Czemu nie widzisz ile dla mnie znaczysz”. Na co on w opisie odpowiedział: I see…
XD
  • Odpowiedz
@KapitanOdwiert: oczywiście wszyscy tutaj w komentarzach pisza cringe, żenada, krindżuwa, żenua, a wszyscy co korzystali to ustawiali.
Cringe to jest obecny internet wysysający chęć z życia, #!$%@? mental ludzi i humor zasrany milionami warstw abstrakcji. Te opisy to kwintesencja uroku tamtych czasów: proste cytaty ze znanych utworów które każdy znał, głupie krótkie tekściki z którymi ludzie się utożsamiali, żarty śmieszne lub i nie. Wtedy to było normalne, a teraz patrząc i
  • Odpowiedz
@stgnck: To samo pomyślałem czytając tę nitkę. Może i było to cringowe ale co to komu robiło. Lepsze to niż ten cały ściek hejtu który leci dzisiaj przez internet na każdym kroku.
  • Odpowiedz