Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie czemu w jakis sporach/klotniach odpowiedzi kobiet zazwyczaj sprowadzaja sie do prostych ogolnikow typu ''ooo, ale zablysnales inteligencja'' , ''wal sie"' , ''cos jeszcze?" ''blokuje cie' ''chyba ty'' etc... Czemu kobietom brakuje takiej czystej umiejetnosci riposty, wysublimowanej wymiany zdan, czy merytorycznej argumentacji? Zazwyczaj sa to odpowiedzi plytkie, emocjonalne, czy na poziomie jakiegos gimnazjalisty, ktory broni sie przed swoimi rowiesnikami.

I oczywiscie zanim jakis bialorycerzyk wyjedzie mi z teksem 'oo na podstawie kilku rozmow wyciagasz takie, a nie inne wnioski' to zaznaczam, ze jestem typem analityka i obserwatora. Interesuje się psychologią/socjologią i od lat wchodzę sobie na różne portale i obserwuję zachowania ludzkie, czy reakcje zwrotne. Wiec jestem tutaj ostatnia osoba, ktora moglaby przedstawiac ''przyklady anegdotyczne'. Jezeli juz wyrobilem sobie takie zdanie, to jest ono poparte duzym bagazem doswiadczen i obserwacji.

#p0lka #rozowepaski #blackpill #redpill
Propagidator - Zastanawia mnie czemu w jakis sporach/klotniach odpowiedzi kobiet zazw...

źródło: obraz_2023-07-01_024957335

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Propagidator: krótka odpowiedź na to pytanie brzmi:
Tl dr
Ponieważ nie musi mieć poważnych argumentów i ripost aby wygrywać dyskusję z męzczyzną.
___<
Kobieta zawsze wygrywa dyskusję z mężczyznom, ponieważ uczyni z niego zwyczajnie agresora, który nie liczy się z jej uczuciami. Dostanie wsparcie od kobiet i mężczyzn choćby nie miała rację i choćbyś Ty miał. Ty nie zostaniesz poparty prawie w ogóle tylko dlatego, że jesteś mężczyznom i nikogo nie
  • Odpowiedz
@Propagidator:
Od dyskusji z chorymi psychicznie są psychiatrzy, ja psychiatrą nie jestem i nigdy nie miałem w tym kierunku zamiłowania. Zamiast kłócić się z psycholem wolę takiego zczarnolistować.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ksut_Melodi: No jedyny merytoryczny komentarz do którego warto się odnieść. Też własnie doszukiwałem się w tym nie tyle co mniejszej inteligencji, jak to inni faceci piszą, a jakiegoś rodzaju wyuczenia/sposobu postępowania. Więc w pełni zgoda kobieta faktycznie nie musi zbyt wiele udowadniać w sporach, czy dyskusjach - wystarczy że na tysiące argumentów/merytorycznych zdań odpowie jedną krótką odpowiedz i znajdzie tak czyś jak poklask samców, czy innych samic. Zresztą pomijając, że to
  • Odpowiedz